Dünyanın En İyi Ortasahası Kim? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın En İyi Ortasahası Kim?

Cevap: Dünyanın En İyi Ortasahası Kim?

Neye göre değerlendireceğiz?

Son bir kaç sezona göre mi? Yoksa tüm kariyer yıllarına göre mi?

Son bir kaç sezona göre Xavi Hernandez.

Ancak tüm kariyer yıllarına bakarsak, Steven Gerrard.

Neye göre değerlendireceğiz?

Son bir kaç sezona göre mi? Yoksa tüm kariyer yıllarına göre mi?

Son bir kaç sezona göre Xavi Hernandez.

Ancak tüm kariyer yıllarına bakarsak, Steven Gerrard.

Çok farklı iki terim.

Son yıllar dediğin 3-5 yıl. (Xavi için diyorum) Gerrard son üç yıl yokları oynadığına göre bütün kariyerine göre en iyisi nasıl oluyor?

Çok farklı iki terim.

Son yıllar dediğin 3-5 yıl. (Xavi için diyorum) Gerrard son üç yıl yokları oynadığına göre bütün kariyerine göre en iyisi nasıl oluyor?

Dünya Kupası-Avrupa-şampiyonlar ligi-kendi lig şampiyonluklarına baktığımızda da Xavi çok bariz. Kariyerde bunlar da etkilidir kabul etmek gerekir ki. Tabii takım faktörü falan denecek ama böyle bir gerçek de var.

Ama Pirlo oy almamış keşke ona verseydim:(

Steve G. bi tanedir,bambaşkadır...

Xavi demissiniz;Önünde messi ve iniesta varken kazanır tabi o kadar kupa,bırakın bu kıyaslamaları.

Ayrıca iniestada Gerrard'dan fazla oy almış,onun içinde şunu söylemeliyim,yanında messi arkasında xavi varken oynamak kolay tabi.

:)

Dünya Kupası-Avrupa-şampiyonlar ligi-kendi lig şampiyonluklarına baktığımızda da Xavi çok bariz. Kariyerde bunlar da etkilidir kabul etmek gerekir ki. Tabii takım faktörü falan denecek ama böyle bir gerçek de var.

Ama Pirlo oy almamış keşke ona verseydim:(

Ben son zamanları baz alarak Xavi dedim. Ama bütün kariyeri hesaba katarsak kesinlikle Pirlo derdim. :)

Üst Alt