Dünyanın en uzun el yapımı pankartı TT Arena' da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dünyanın en uzun el yapımı pankartı TT Arena' da

Cevap: Dünyanın en uzun el yapımı pankartı TT Arena' da

başkanın yalakaları ne yapsanız boş bence stadın üstünden aşağıya bangi jumping yapın daha hayırlı olur

uA olmasa ses çıkmıyacak be staddan neyden bahsediyorsunuz cok iyi yönetiyor uA taraftarı hep maç içinde varlar.. bütün rekorlar uA da meşale,pankart olsun bunlarla övünceğimize ne yapıyoruz unutmayınki en büyük kuruluştur uA..Bu forumdakiler güney tribününde toplanmıslar neden güney tribününde pegasus kadar ses çıkmıyor.. ole burdan atmakla olmaz arkadaslar

315-giris.jpg

uA olmasa ses çıkmıyacak be staddan neyden bahsediyorsunuz cok iyi yönetiyor uA taraftarı hep maç içinde varlar.. bütün rekorlar uA da meşale,pankart olsun bunlarla övünceğimize ne yapıyoruz unutmayınki en büyük kuruluştur uA..Bu forumdakiler güney tribününde toplanmıslar neden güney tribününde pegasus kadar ses çıkmıyor.. ole burdan atmakla olmaz arkadaslar

orası doğru,ultraslan olmazsa fb tribününden farkımız olmaz.ama bütün stad gercekten onlara cok güzel ayak uyduruyor.her kafadan ses cıkmıyor

Olmuyo zaten boş beleş sallamakla, sitedeki bir kısım soylu taraftar gardını almış her b.kta uA şöyle uA böyle :D bu kadar çok taraftarın anlamsız ve boş şekilde irdelendiği başka bir yer yoktur ha, acaba bu arkadaşların kaç tanesi maçlarda sürekli destek veriyor? hadi söyleyin, eminim bir çoğunuz oturarak maç seyrediyorsunuz, Galatasaraylılar birbirlerini seven, abi kardeş olan insanların oluşturduğu bir kitledir, egoları tavan yapmış çok bilmiş ayakları çeken insanlarla yıkılmaz, eksikleri tabiki vardır bu tür oluşumların, hatasız bir oluşum yoktur zaten bir arkadaş güzel yazmış

Koltuklara çok üzüldüm.Bunu uA yönünden düşünmeyip o koltuğu kıran kişinin insanlığı hakkında konuşsak daha mantıklı olur.Ama burada yapılanları komple ultrAslan'a yıkmak bence yanlış.

Yıllarca maçlara giderim fakat bir gerçek var hangi takımın tirübünü olursa olsun çarşı,uA,Gfb hepsinin oturduğu yer bellidir 90 dakika bağıranda bellidir.İnönüde kapalı bağırır kapalının gazı ile y.açık başlar.Fakat maç başlayınca sadece çarşı bağırır y.açık susar.Aynısı bizim tirübünlerimizdede oluyor.Dünkü maçta olanlar bunu gördüler.Maç oynadığı esnada sadece uA bağırdı.Bize seslenmeseler bizden çıt yok.Arada bir bağırma ve ıslıklama oldu.

Forumda dikkatimi çeken unsurlardan biride uA'nın beğenilmemesi ve aşırı dozda eleştirilmesi.Şimdi düşünürsek uA dağılsın yerine yeni oluşum gelsin.peki öyle olduğunu farzedelim.Bir sürü grup çıkacaktır hepsi ayrı telden çalacak.Taraftar profili değişecekmi.kesinlikle hayır.o koltuğu kıran hayvan yine maça gelip yeni oluşumla bağıracak.

uA bende desteklemiyorum.Zaten Halit ile canlı canlı bu konuyu konuştum.Ama birde olayın başka yüzü var.uA giderse bırakın saçma besteyi maçta bağıracak adam ararız.Bakınız Alpaslan dikmen vefat ettikten sonra uA ne kadar değişti.Biz ultraslan'ın kapatılması yerine uA başkanı yada sorumlusu kim ise bir an önce değişmesini istesek daha doğru olur.

eleştiri böyle olur.

Maclara gitmeyipte,

ultrAslan'a atar yapanlara guluyorum.

Pankart harika !..

sen gidiyon tek zaten burada bir ultraslanın kadim dostu seni.

Sezon başından beri ultraslanı bu sene hiç desteklemedim çünkü bu stada göre hafif kaçıyorlar. En güzel örneği yine bu maç yaşandı. Maç 3-0 Ultraslan başladı yine

Bunların hepsi kahpeler

Alkışlayın ulan ibneler....

10 dakika bunu söylediler patt maç 3-2 :D

Bişeyler yapmalılar ya aradan çekilmeli yeni oluşumlara katılmalı ya da kendilerini geliştirip tüm stada yayılıp arenaya uygun yakışır şekilde organize olup tirübün kültürü geliştirmeliler.

Helal olsun tebrikler uA.. Keşke GSCimbom forumunda da sizin gibi kötü gün taraftarları çoğalsa :tiphat:

sen gidiyon tek zaten burada bir ultraslanın kadim dostu seni.

Sezon başından beri ultraslanı bu sene hiç desteklemedim çünkü bu stada göre hafif kaçıyorlar. En güzel örneği yine bu maç yaşandı. Maç 3-0 Ultraslan başladı yine

Bunların hepsi kahpeler

Alkışlayın ulan ibneler....

10 dakika bunu söylediler patt maç 3-2 :D

Bişeyler yapmalılar ya aradan çekilmeli yeni oluşumlara katılmalı ya da kendilerini geliştirip tüm stada yayılıp arenaya uygun yakışır şekilde organize olup tirübün kültürü geliştirmeliler.

Ultraslan'a bok atmayı bırak.

Hafif kaciyorlarsa sen git onlarda eksik gordugun taraftarligi yap.

Maça giderken pankartı hazırlayan ultraslan grubundan bir arkadaşla konuşma fırsatım oldu. Gündüz 12'de başlamışlar. Gece 2'de bitirmişler. Pankartın son kısmındaki Galatasaray yazısındaki Saray kısmı kırmızı boya bittiğinden sarı boya ile tamamlanmış :)

Emeği geçen herkesin eline sağlık..

Ultraslan'a bok atmayı bırak.

Hafif kaciyorlarsa sen git onlarda eksik gordugun taraftarligi yap.

son senelerde ultraslanın bordoeaux maçı hariç bi maç kazandırdığını hatırlamıyorum. Ali samiyenin iki katı büyük yepyeni bir stad ve ailece gelenler çok. Galatasaraya yakışır şekilde tüm tirübünlerde organize olup arenaya uygun şekilde tirübün kültürü geliştirmeliler.

mırıldanıp sahadakileri uyutan olucaklarsa hiç olmasınlar. Ya bu işi hakkıyla yapsınlar ki isterlerse yapılmayacak birşey yok ya da çekilsinler. Çekilme ihtimali olmaz bu saatten sonra ama sanki sağlama almış biri gibi yerinde saymasınlar en azından denemeye çalışsınlar. Bu stad daha iyiyi hak ediyor.

Açılışta kendilerini öne çıkardıkları pankart gibi ultrAslan yazan bişey açarlar kanımca.

Varsa yoksa Adnan Polat varsa yoksa ultraslan gerisi teferrUAt bu arkladaşlar için.

bkz.

"Ben bilmem beyim bilir."

“106 senelik tarihi, kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları, müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan ilk ve teklerin takımı, var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı, ülkesinin medarı iftiharı, UEFA ve Süper Kupa sahibi, dünyanın en büyük taraftar oluşumu UltrAslan’ın gururu, 1481’den beri kültürün simgesi, 1905’ten beri sporun beşiği, anlı şanlı Galatasaray”

Maçtan önce yazmıştım yine beni yanıltmadılar ,bak bak bak Galatasaray'a bak ultrAslanın gururuymuş ulan her haltı kendinize maletmekten ve reklamınızı yapmaktan vazgeçin artık tam bağımsız taraftar grubu (!)

Üst Alt