Dursun Aydın Özbek (ARŞİV) - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha FFP sorununu hal edememis, Inter 2 aydir oyaliyo seni adamlardan cuzi bi para bile koparamiyorsun adamlar JB geciyo senle coplerini veriyolar, sneijdera sozlesme vermiyorsun ama sabriyi zengin pici yapmasini biliyorsun...Ibra Ibra dedin secimlerde simdide basa geldin ama tık yok hadi yine ona eyvallah ama takimin en buyuk acigi sagbek oyle duruyo.

Senin mal oldugunu Cuneyt Tanman bile anladida istifa etti...hamzayi oyle taraftarin koynuna atiyorsun gariban adam taraftarlami ugrassin takimlami ugrassin gereksiz bi baski yukluyorsun herkese

Senin gibi herifin agzina sicayim meymenetsiz cuce

Bu adamın nasıl galatasaray başkanı oldupunu anlamadım. Vizyon desen yok, beceri desen yok proje desen yok. Para desen yok ama yalan desen çok. Futboldan gram anlamıyor. Anlayanıda getiremiyor. Anca yemeye gelmişler kulübü.

hakkında sabırlı olmak vgerektiğini düşündüğüm başkan... Şu ana kadar yaptığı tek hata bizim boşboğaz taraftarımızın ağzına fazlaca malzeme vermesi... Onu da vermedi mi daha isabetli bir yönetim sergileyeceğini düşünüyorum.

nasil edecek ki

digerleri hadi neyse de bunda adamin sucu nedir

ayni sekilde basket takiminin 3 seneden once odenmeyen paralari icin ozbege laf edenler falan var

bok extraction olmamasi dilegiynen

besiktas gibi gelen teklifleri degerlendirseydik simdiye FFP belirsizligi olurmuydu?

burak ve telles gibi topculara 5mill+ teklifler geldigi asikar onlari satip akilli bi yatirimla yerini doldursan FFP butcesi altina dusmemen garanti olurdu

simdi transfer yapmak icin bi hafta bekleyecekler ki daha toplantinin olumlu veya olumsuz sonuclanacagi belli bile degil...sneijderin sozlesmesini ondan uzatmiyorlarmis...mantiga bak aydina vermeye kalktiginiz veya sabriye verdiginiz kontrat ney ozaman? bi yabancilara isliyo sanki.

PSG'de ayni bizim gibi FFP restriction altinda ama adamlari transfer piyasasindan saf disi tutmuyo...hem aliyorlar hem veriyorlar olmasi gerekende bu zaten.

biz kimi sattik? 3 milyona Amrabat ve Bruma'nin 1 milyon euroluk yilligindan kurtulmak icin cuzi bi kira bedeli kabul edildi.

aga en basitinden dany'e teklif geliyo 1-2 milyon euro fark etmez biz satmiyoruz kampta denenecek diyorlar sonrada begenmeyip sozlesmesi fes ediliyo? bu dassak gecmek degilde ne kardesim? meanwhile Hamit yattigi yerden 3 milyon kazanacak yine.

besiktas gibi gelen teklifleri degerlendirseydik simdiye FFP belirsizligi olurmuydu?

burak ve telles gibi topculara 5mill+ teklifler geldigi asikar onlari satip akilli bi yatirimla yerini doldursan FFP butcesi altina dusmemen garanti olurdu

simdi transfer yapmak icin bi hafta bekleyecekler ki daha toplantinin olumlu veya olumsuz sonuclanacagi belli bile degil...sneijderin sozlesmesini ondan uzatmiyorlarmis...mantiga bak aydina vermeye kalktiginiz veya sabriye verdiginiz kontrat ney ozaman? bi yabancilara isliyo sanki.

PSG'de ayni bizim gibi FFP restriction altinda ama adamlari transfer piyasasindan saf disi tutmuyo...hem aliyorlar hem veriyorlar olmasi gerekende bu zaten.

biz kimi sattik? 3 milyona Amrabat ve Bruma'nin 1 milyon euroluk yilligindan kurtulmak icin cuzi bi kira bedeli kabul edildi.

aga en basitinden dany'e teklif geliyo 1-2 milyon euro fark etmez biz satmiyoruz kampta denenecek diyorlar sonrada begenmeyip sozlesmesi fes ediliyo? bu dassak gecmek degilde ne kardesim? meanwhile Hamit yattigi yerden 3 milyon kazanacak yine.

burak'a telles'e nerde teklıf varmıs? gazete haberıyle yorum yapmamak gerek..tellesın menejerı acıkladı resmı gelen teklıf yok dıye..amrabat ın gecen senekı sozlesmesınde ki opsıyonu kullandılar brumayı da hepımız kıralık yollansın gelıstıremıyoruz dedıgımızı hatırlamak gerek...dursunu sevmem ama hamza gıbı bazen o kadar gereksız elestırmemek gerektıgını dusunuyorum

burak'a telles'e nerde teklıf varmıs? gazete haberıyle yorum yapmamak gerek..tellesın menejerı acıkladı resmı gelen teklıf yok dıye..amrabat ın gecen senekı sozlesmesınde ki opsıyonu kullandılar brumayı da hepımız kıralık yollansın gelıstıremıyoruz dedıgımızı hatırlamak gerek...dursunu sevmem ama hamza gıbı bazen o kadar gereksız elestırmemek gerektıgını dusunuyorum
key word: resmi

resmi teklif yok dedi manageri ama resmi olmayan manager araciligiyla teklifler vardi...en azindan ciddi ilgilenen takimlar oldugu bilinen birsey tanmanda zamaninda kacamak cevap vermesi bi nevi dogruluyo bunlari zaten carole'i almalari bunu gosteriyo kendi kanaatimce.

yonetim tok saticilik yaptigi icin tabi birsey cikmadi burdan

çolak, olcan, hamit, vs bunlarin overpaid maasindan kurtulmak icin bi caba bile gosterilmiyo yerine bruma, melo, amrabat gibi takima katki yapabilecek adamlar yollaniyo.

sonra neymis gereksiz elestiri yapiyormusuz...CL'de got oldukmu gorurum elestirinin gereklisini gereksizini

Başkan sıfatı iyice ağır geldi sana Dursun Özbek.

Bu ağır ve taşıyamadığın titleden seni kurtarıcaz hiç merak etme.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben bu adamı cesaretinden dolayı tebrik ediyorum ..batık bir enkazı devralıp olası facialarda tüm sorumluluğun üzerine kalmasına aldırmadan sorumluluğun dibine girmiştir. kritik hataları tecrübesizlikten ve koltuk sevdasından kaynaklanıyordu .
kasa tamtakır iken fantezi transfer vaatlari vermek zorunda kalışını da buna bağlıyorum . jem ve sabri sözleşmeleri de iradesi dışındadır. özellikle birçok başkan değiştiği halde sabri'nin defolup gitmemesi arkasında selçuk şahin gibi derin güçler oldugunu gösteriyor.
forumda yazmak senaryo çizmek kolay bana göre. işin içine girip korkunç paraların döndüğü yerde tekil ve bağımsız irade mümkün olmayabilir.

ben bu adamı cesaretinden dolayı tebrik ediyorum ..batık bir enkazı devralıp olası facialarda tüm sorumluluğun üzerine kalmasına aldırmadan sorumluluğun dibine girmiştir. kritik hataları tecrübesizlikten ve koltuk sevdasından kaynaklanıyordu .
kasa tamtakır iken fantezi transfer vaatlari vermek zorunda kalışını da buna bağlıyorum . jem ve sabri sözleşmeleri de iradesi dışındadır. özellikle birçok başkan değiştiği halde sabri'nin defolup gitmemesi arkasında selçuk şahin gibi derin güçler oldugunu gösteriyor.
forumda yazmak senaryo çizmek kolay bana göre. işin içine girip korkunç paraların döndüğü yerde tekil ve bağımsız irade mümkün olmayabilir.

:eek:ley:

Hacı ne içtin sen ya?

ne alaka ? madalyonun diğer yüzünü göstermeye çalıştım ...
kritik hataları tecrübesizlikten
koltuk sevdasından

kasa tamtakır iken fantezi transfer vaatlari vermek
jem ve sabri sözleşmeleri de iradesi dışında
sabri'nin defolup gitmemesi arkasında selçuk şahin gibi derin güçler oldugu

Böyle bir başkan olabilir mi? Böyle biri olsa olsa ibiş olur :D

kritik hataları tecrübesizlikten
koltuk sevdasından

kasa tamtakır iken fantezi transfer vaatlari vermek
jem ve sabri sözleşmeleri de iradesi dışında
sabri'nin defolup gitmemesi arkasında selçuk şahin gibi derin güçler oldugu

Böyle bir başkan olabilir mi? Böyle biri olsa olsa ibiş olur :D

şu anki kadromuza yapılan sözleşme ve ödenen korkunç paralara mali durumumuz ve olası tehlikelere bakınca normal dürüst ve dirayetli bir başkan gelmezdi zaten.
maalesef kurtlu baklanın kör alıcısı da ancak bu kadar oluyor.

Vaat vermeyi bıraksın o zaman.Çıksın insan gibi izah etsin taraftar anlar heralde ne demek istediğini takımın durumunun ne olduğunu.''Yalan saygıyı bitirir'' kendisine de bundan sonra taraftar asla saygı göstermeyecek.

Üst Alt