Dursun Aydın Özbek (ARŞİV) - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Defolup gideceksin. ilk 11e oyuncu beklerken siz kadro derinliğine oyuncu alacağız dediniz. Şimdi kadro derinliğini de gözden çıkardınız. Bu kadar mı paraya ihtiyacın var? Bu defa hangi oteli alacaksın? ALLAH belanı versin lan.

Yalancisin. Bilgisizsin. Cahilsin. Beceriksizsin. Ahlaksizsin. Devam ederdim ama transfer sezonun bitmeden ban yemeyim aksama hazirliyorum kendimi seni güzel sevecem bu gece ;)

Galatarasay camiasinda seni baskanlik mevkisine layik gören herkesi ayipliyorum.

Hala anlamiyorsunuz baskan transfer yapamiyorsa tek suclusu unal aysal. Dursun baskan istese ibrayi hemen.getirirdi ama hayrovic transferi yuzunden klup milyarlaca dolar borca girdi. O yuzden dursun baskana laf etmeyin!

Dursun Temelin kızına aşık olmuş bigün gitmiş kahveye Temelden kızı istemeye. Temel de noldi Dursun. Dursun:
- Allahın emri peygamberun kabriyle kızını istiyrum Demel emice.
Temel demiş. ula benn seni tanımayrum etmeyrum anlat bakalım nasıl geçinirsin huyunu suyuunu de.
Dursun demiş; falla Demel emice ayda 6000 lira kazanayrum. içkim sigaram kumarrum yoktur. karimu altatmam asla Temel de senin hiç hatan yokmidur
Dursun : fartur tabi Demel amice hatasuz kul olurmu çok yalaciyumdur.

Son gün kariyerinin en olumlu hareketlerini yaptı, çiççek abbası öldürelim ama hakkını verelim. Melo+tellesi 14mye kitlemek güzel iş.

Galatasaray'daki kisa omrunu bugun daha da kisalttin. Senin gibi birini bu kulubun basina getirenler hic utanmiyor mu acaba ?

Üst Alt