Dursun Aydın Özbek (ARŞİV) - Sayfa 409 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen ve sana oy veren 1600 kişi derhal kulüpten ihraç edilmeli.Bu adama küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi ya inanılır gibi deği.bakkalım olsa 1 saatliğine emanet etmeyeceğim adam koskoca Galatasaray kulübü başkanlığı yaptı 2 sene.önceden borcumuz var dendiğinde riva arazisi var florya var ada var diyorduk divandaki herifler şu salağa satış için yetki verdiler ya inanılır gibi değil vallahi kafayı yememek elde değil.Aziz Yıldırım-Demirören-Fiko falan başkan olsalar Galatasaraylı olmadıkları belli olmasın diye daha iyi yönetirler kulübü.

..
77a20c06ec851145090a741397e24edf.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Donk ve cavanda transferleride ayni bokun lacivertidir hatta buraktan gelen pranin erenle hiç edilmesi gokceklerden once ciner grubuna sponsorlugumuz medikalpark yonetim kurulu baskaninin oyuncusu olan cavandanin bir anda hangi akil ve mantikla alindigi.
Bunlarin hepsinin bir siyasi partide birlestigini dusununce futbolda saadet zinciri kurmuslar galatasarayin paralarini ona buna sactilar.
Bu isin pesini birakanda serefsizdir, yok lise isin icine girdi kol kirilir yen icinde kalir laflari baslamasina 1 ay falan var bunu diyecek kim varsa ihrac talebiyle disipline sevk ettirmek bu yonetimin gorevidir.

Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: "Transfer bedelinin dışında bonuslar varsa, biz onların üzerinden konuşuruz. Bana göre Galatasaray'ın yaptığı açıklama yanlıştır. İçişlerindeki bu konuyu dışarıya deklare etmeleri yanlıştır." (IHA)

Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: Ben Galatasaray Başkanı olsam, bu konuyu önce Dursun Özbek'le görüşürdüm. Basına yansımasına müsaade etmezdim. Yapılan alışverişlerin bu şekilde basına yansımaması gerekirdi. Kaldı ki bu açıklama yapılırken bize de sorulabilirdi."

Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: "Ndiaye'nin İngiltere'ye satılması durumunda bu transferden pay almayacağız."

Dursun Özbek : "Bir gün Özhan (Canaydın) abi ile karşılaştık. "Ulan ne adamsın, kulübe beş kuruşluk faydan yok" dedi."

GS Dergisi - 2012

Alnitak Alnilam Mintaka

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray'ın Eski Başkanı Dursun Özbek'i arayarak, “Başlattığınız projelerinizi tamamlamak için ilk seçimde yeniden aday olmalısınız.” dedi.

Alnitak Alnilam Mintaka

Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: "Transfer bedelinin dışında bonuslar varsa, biz onların üzerinden konuşuruz. Bana göre Galatasaray'ın yaptığı açıklama yanlıştır. İçişlerindeki bu konuyu dışarıya deklare etmeleri yanlıştır." (IHA)

Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: Ben Galatasaray Başkanı olsam, bu konuyu önce Dursun Özbek'le görüşürdüm. Basına yansımasına müsaade etmezdim. Yapılan alışverişlerin bu şekilde basına yansımaması gerekirdi. Kaldı ki bu açıklama yapılırken bize de sorulabilirdi."

Osmanlıspor Başkanı Sadık Dik: "Ndiaye'nin İngiltere'ye satılması durumunda bu transferden pay almayacağız."

Parayımı bölüştünüz acabada böyle bir açıklama ihtiyacı duymuşsunuz

Yazıklar olsun! Adını gördükçe sinirlerim çıkıyor.

1) Erdoğan öyle bir açıklama yapmasına rağmen (-ki ben inanmıyorum) Dursun Özbek mayısta başkan olmazsa genel kurula saygım tekrar artacak.

2) Dursun Özbek'i yargılamayacak sisteme de lanet olsun. Kim ne derse desin kovulan, işten ayrılan bir işçi de dahil görev aldığı sürece şirketinde yaptıklarının bedelini ödemek zorunda. Adam x şirketinde çalışıyor. Sorumlulukları var. O sorumluluklarını yerine getirmiyor. Sonrasında işten ayrılıyor. İşten ayrıldıktan sonra maaşlı çalıştığı şirkete karşı sorumluluklarını yerine getirmediğinden dolayı şirket zarar ediyor. Ama bunun hesabını kimse sormuyor. Her zaman işçinin yanında durmuşumdur. Ama son iki senedir tecrübe ettiğim olaylardan sonra işçilerin de çok masum olmadığını görüyorum. Çalıştığım şirkette sorumluluklarını yerine getirmeyen, yüksek maaşlarını cebine indiren, sonrasında ben gidiyorum diyen adamların pisliğini temizlemekten iş yapamıyoruz! O adamlar şimdi keyifle başka yerde başka şehirlerde çalışıyorlar!

Fatih Altaylı: "Dursun Özbek, G.Saray'ın borçlanma enstrümanı olarak kullandığı hisseleri kendi üstüne geçirdi. Bunlara tedbir koydurdu. Galatasaray'ın bu hisseleri kullanarak kredi alma imkanı kalmadı. Bunu, kendisinden sonra gelecek yönetimini elini kolunu bağlamak için yaptı."

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Sen nasil bir yaratiksin? Böyle haberler ciktikca dursun belki tarihde mali yönden ibra olmayan ilk baskan olacak

Gökmen Özdemir: Galatasaray bugün Nagatomo’ya lisans çıkartabilmek için toplam 22 milyon TL olan vergi, sgk ve TFF borçlarını ödedi.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Ben şunu anladım bir yönetimin "para yok, öncelik oyuncuların parasını ödemek" diye dürüst olacağına "onu da alırız, kimi istersek alırız" diye ahkam kesip, Galatasaray'ın geleceğini ipotek edip, komisyon transferleri yapsaydı daha çok sevilirdi.

Malum gösteriş meraklısıyız, yesin, pastanın büyük kısmını yesin ama azıcık da transfer şov yapsın.

Ben şunu anladım bir yönetimin "para yok, öncelik oyuncuların parasını ödemek" diye dürüst olacağına "onu da alırız, kimi istersek alırız" diye ahkam kesip, Galatasaray'ın geleceğini ipotek edip, komisyon transferleri yapsaydı daha çok sevilirdi.

Malum gösteriş meraklısıyız, yesin, pastanın büyük kısmını yesin ama azıcık da transfer şov yapsın.

Bahsettigin özelliklere uyan adamlar gecen yaz Dursun'a "büyük baskan" cekiyordu zaten.

Net bir sekilde transfer taraftarlari.

Üst Alt