Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
galatasaray divan kurulu üyesi reşit ömer kükner: “galatasaray yöneticileri, vicdanları rahat olarak, görevlerini yapmış olarak uyurlar. kimseden uyku konusunda ders alacak halleri yoktur. bazı kişilerin müptelası olduğu kuru, sulu maddelerin etkisiyle sızıp kalmazlar!”

başkan dursun özbek: “bu kürsüden ifade edilen şeyler tüm galatasaraylıları bağlar. özellikle ömer kardeşimin konuşmasının sonunda ifade ettiği cümlelere katılmıyorum. kendisinden bu sözlerini geri almasını rica ediyorum. başkan olarak şahsen rahatsız oldum.”

adamlar sana tüm camiayı kast edip fetö'cü iması yapıyor ama sen en ufak
ona söylenen sözde rahatsız oluyosun.

kaç kere galatasaray’a fetö iması yaptı karşılık vermedin. bundan sonra dursun özbek yok hükmündedir. mümkünse aday falan da olmasın.

Hayırdır sezon bitti şampiyon olduk da bizim mi haberimiz yok. "Hayırlı olsun şampiyonluk"-"Teşekkür ederim" falan bu ne iş.

Bizi diğerlerinden ayıran fark her zaman ihtiyatlı olmamız. Daha önümüzde 5 maç var ki ilk 3 maçı alırsak şampiyonluktan çok daha rahat bir şekilde söz edebiliriz. Başkanın bu tavrı hoşuma gitmedi. Maçlar oynamadan kazanılmaz.
KONSANTRASYON!!!

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt