Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
türkiye'deki mevcut sistemde, bir büyük kulüp başkanı hükümete yakın olmak ZORUNDADIR.

bakın bu doğru değildir ama malesef böyle bir zaruret vardır. diğer iki kulübün de, hükumet ileri gelenleri ile yüzlerce fotoğrafı vardır. kongrelerinde asılan bayraklardan tutun da, kulüp üyeliklerine, saray ziyaretlerine kadar.

tabiki tüm takım taraftarları içinde her görüşten insan var fakat yönetim bazında bu ilişki böyle olmak zorunda malesef.
Hükümete yakın bir isim olduğunu biliyordu herkes zaten, kendi siyasi çizgisine kimse karışamaz ama gs başkanı oy rengini dile getiremez. Siyasete bulaşmak bizim yönetimlere ters bir durum bunu fbjk yapabilir ama biz yapmamalıyız kesinlikle

Camiamıza yakışmayan birisidir yaptığı gaf yüzünden üzerimize leke yapışmıştır bu taraftar yeni stadında başbakanı ıslıklıycak kadar cesur insanlardan oluşuyor böyle iktidar yalakası yöneticiler bu camiaya asla yakışmıyor ki yaptığı hataları saymıyorum bile tez zamanda koltuğu bırakması gerekiyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha oncede soylemisti, bence yakismiyor bizim Baskanligimiz'a son olaydan (tam olarak bilmiyorum da ne oldugunu ancak onceki mevzularindan oturu surpriz olmaz). Umairm kisa surede o mevkiiyi cok iyi temsil edebilecek, hakkini verecek bir baskanimiz olur. Ne cakal surusu (polat gibi) ne de is bilmez (elmas gibi) ne de cok uzlasmaci biri olmamali. Net, agresif, girisken, aydin ve gelistirici bir vizyoner baskan bulabilsek...

Üst Alt