Dursun Gidene Kadar 1 TL Bile Harcamıyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Gidene Kadar 1 TL Bile Harcamıyoruz!

Herifin Galatasarayın hayrına yaptığı tek bir iş yok. Sabri kalası beklenen gelişme. İki gün sonra Leşçuk sürüngeninin, Semih davarının da sözleşmesini uzatmaya kalkarlar. Bu gudubet başkan bozuntusu gidene kadar ne maç bileti, ne forma, ne tişört.. Bunlara yapılacak en ufak yardım destek anlamına gelir.

Evet biz Galatasaraylıyız fakat bu Galatasaray düşmanları ile aynı safta yer alamayız. Bunlar gidene kadar boykot! Taraftar olmadan ne kadar dayanabilecekler bakalım..

Genel kurulda taraftar için müşteri diyorlardı. Müşteriysem kaliteli mal isterim arkadaş ! Sabri,selçuk,semih,de jong gibi reziller için para vermem

Genel kuruldaki ak gezenler adada 1 TL'ye çay içecek Galatasaray ismini her yerde kullanıp benim paramla sosyal tesislerde keyfine bakacak sonra müşteri destek versin 1 kuruş para verirsem şerefsiz evladıyım

J7 PRIME cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
evet yapılması gereken bu ve hala bein yani digitürk ü olan varsa kapattırmalılar.
Üst seviye bir isim gelmez hala sabri selçuk la serdarla semihle devam edilirse kimse gsstore dan beş kuruşluk birşey almamalı.
Galatasaray küçülerek büyümez Avrupa'ya giderek, takımı gençleştirerek büyüyebilir.

Gsstore önünden geçerken bjk formalı bir tinerci kardeşim 1 tl istedi ben de verdim.Bu sayılır mı , gidip çökeyim mi boğazına , geri alayım 1tl'mi ?

04a12031b0eeaca68ad7c81eeb9acbd8.gif

lig sonuna kadar maça gitmeyin

istifa etmezse istifa edene kadar maçlara gitmeyin , öbür sezon dahil

illa ki edecek

300 lira senelik aidat
20 lira mi ne sosyal bolum kart parasi
2000 civari kombine
500 civari basketbol kombine
100-150 lira civari store harcamasi
ve bein sports

mecburen harciyoruz futbolseveriz ! Sporseveriz !

Magazacilik anonim sirketi bilanco donemini 12 milyon TL zararla kapatmis

turkiyede forma satisi adedinde 360 bin ile bu durumuna ragmen biziz (diger urunleri katinca ciro degisebilir tabi)

yani kar etmek icin urun satiyoruz ama hic bir sey satmasak notr olacakken 3 milyon euro ya yakin zarar yazmisiz

Magazacilik anonim sirketi bilanco donemini 12 milyon TL zararla kapatmis

turkiyede forma satisi adedinde 360 bin ile bu durumuna ragmen biziz (diger urunleri katinca ciro degisebilir tabi)

yani kar etmek icin urun satiyoruz ama hic bir sey satmasak notr olacakken 3 milyon euro ya yakin zarar yazmisiz
Galatasaray'ı soyuyorlar sinan bey. İstersen 1 milyon forma sat yine zararlı çıkarız

J7 PRIME cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt