Dursun Muhabbeti Sıktı Artık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Muhabbeti Sıktı Artık

dogru adres

pickleback.jpg

Komik yani değil mi şimdi?
Yoo renktas komik degil, kendi acindan haklisin, Transfer Nöbetinin duyum, transfer gibi konulardan ibaret olmasi derdindesin.
Ancak bu mümkün degil ve bu konuda suclu burda ki arkadaslar da degil, tamamen dursun.
Transfer Nöbetinde iyi bir isim yaziliyor, herkesin aklina son Transfer dönemleri geliyor ve sonuc olarak bunun üzerinden yorum yapiliyor.

Yoo renktas komik degil, kendi acindan haklisin, Transfer Nöbetinin duyum, transfer gibi konulardan ibaret olmasi derdindesin.
Ancak bu mümkün degil ve bu konuda suclu burda ki arkadaslar da degil, tamamen dursun.
Transfer Nöbetinde iyi bir isim yaziliyor, herkesin aklina son Transfer dönemleri geliyor ve sonuc olarak bunun üzerinden yorum yapiliyor.

Hocam böyle dense ok diyeceğim. Sonuçta bu bir üye görüşü konusu ve ister katılırsın ister katılmazsın. Ancak farklı bir görüş beyan eden biri var diye konuyu goygoya vurmak nedir. Bakar mısın başlığa? Bunu yapan moderator bir de. Yetkiler bunun için var sanırım.

Bunu o yorumlara yapanlara değil yönetemeyenlere söylesek şuan çok farklı konumda olurduk.Çünkü 2 senedir futboldan hariç her muhabbet dönüyor.Spor klübü olmaktan çıktık gayrimenkul şirketine döndük.Kimsenin suçu değil bu o kadar eksik varken o kadar hata varken takımın hakkı geldiğinden beri savunulmazken Galatasaraya her türlü zararı veren biri forumun her alanında konuşulması kadar doğal birşey yok.

Transfer nöbetinden taraftarın rahatsız olması da gayet normal aslında bakarsan transferden hariç herşey konuşuluyor.Taraftara zıt herşey yapılıyor.Böyle bir ortamda konunun kapanmasını isteyende çıkar goygoy yapanda çıkar.

Gönül ister ki herşey kuralına göre olsun.Her bölüm amacına hizmet etsin.Ama futbol forumunda futbola dair konuşulacak birşey kalmadı.

Konuyu açan arkadaşa kısmen hak veriyorum. Dursunun çapı malum. Bugünr kadar beceriksiz yönetimi herkesi olumsuz etkiledi. Transferlerde yapılan hatalar, birkaç dakikayla transferin yapılamamış olması, oyuncunun sakat olması sebebiyle boşuna ücret ve kiralama ücreti verilmesi vs. haklı olarak bizleri Dursun çapsızı bu transferi yapamaz algısına sürüklüyor.
Ancak kabul etmek gerekir ki ekonomik olarak elimiz biraz daha iyi. Bu sene sportif başarı kaçınılmaz olduğundan transferlerin yapılması mümkün. İyi veya kötü yabancı transferler yapılacak. Bu nedenle çok da karamsar olmamak gerekir.

Genç kardeşime hak veriyorum. Dursun Başkana karşı olanlar yine olsun tabi, en başından beri ben de karşıyım şahsen, Ahmet Hoca daha iyi bir seçenek olabilirdi...

Ancak mesaj ishali olmuş bir 5-10 kişi var ki transfer nöbeti başlığına ''Dursun başkan olduğu müddetçe gün yüzü görmeyeceğiz'' ana fikrinden başka bir görüş yazdıkları yok neredeyse. E anladık, keşke kulübü işi bilen birileri yönetiyor olsaydı da iki mesajdan biri bu minvalde olunca can sıkıyor haliyle; bin defa benzer mesajı yazınca Dursun' un rahatı mı bozulacak zannediyorsunuz, anlamadımki?...

Ayrıca belirteyim, ben hiçbir başkan yahut yöneticiyi peşinen simsiyah veya bembeyaz görmem. Yerin dibine batırılan Polat yönetimi F. Rejkaard-Elano vs yi getirirken keyiften dört köşe olmayan mı vardı?. Yahut giderayak kulübe kazandırdığı Elmander-Selçuk ikilisi olmasa, o zaman mesela Elmander' e burun kıvıran Terim' in yahut Aysal' ın hangi başarısını pişirip pişirip ortaya koyabilecektiniz?. Tersine örneklere girip bin defa yapılmış tartışmaları hortlatmak istemiyorum şimdi...

Aksi ispat edilene kadar (Usulsüzlük, zimmete para geçirme, komisyon vs) bu yönetimin de art niyet taşıdığına inanmıyorum. Son derece yetersiz ve acemi olduklarının tartışılacak yanı yok zaten. Şimdi biraz tecrübe kazanmış olduklarını, daha az hata yapacaklarını ummak istiyorum. En önemli bulduğum konu da ne olursa olsun bir futbol aklıyla hareket ettiklerini görmek istiyorum ki yansıdığı kadarıyla Tudor' un görüşleri doğrultusunda ilerliyor çalışmalar. Yakın dönemde futbol aklına başvurulmadan yapılan tek bir transferden randıman alınamadığı ortada...

Üst Alt