GSC Haber - Dursun Özbek: "Ali Koç, Erden Timur'u tehdit etti. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Ali Koç, Erden Timur'u tehdit etti. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum!"

1712090830047.png

Dursun Özbek: "Ali Koç'un açıklamaları karşısında hayretlere düştük. O kadar büyük kalabalığın önünde başkan vekilimi tehdit ediyor. Tehditin boyutu da küçük değil. Topyekun bir tehdit. Nedir bu ya? Biz nerede yaşıyoruz? Ülkenin huzurunu düşünmüyor musun? 60 milyon insanı provoke edip istenmeyen olaylar mı istiyorsun?"

Dursun Özbek: "Ben onun (Ali Koç) abisi yaşındayım, şunu bilsin ki şampiyonluklar öyle tehditlerle kazanılmıyor! Şampiyonluklar, delikanlı gibi mertçe sahada mücadeleyle kazanılıyor!"

Dursun Özbek: "Konuştuğun kelimeleri akşam yatmadan tekrar dinle. Bizden o seviyede aynı cevap kesinlikle gelmez. Bir şampiyonluk için yapılanlar değer mi? Bir can gitse ne diyeceksin? Bir saldırı olsa? Trabzon'da yaşananlar bitmeden insanları provoke ediyorsun!"

Dursun Özbek: "Bugüne kadar hiç kimseden böyle açık tehdit duymadım. Yapılan konuşmalar başka bir sektörü çağrıştırıyor. Buradan Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum! Bu konuşma ve tehdit cezasız kalmaması lazım. Hukukun gereğini yapmasını bekliyoruz!"

Dursun Özbek: "Benzer tehditleri TFF'deki toplantıda da yapmıştı Ali Koç. Orada da Erden beyi tehdit etmeye kalktı. Gereken cevabı aldı ve yerine oturdu!"

Dursun Özbek: "Futbolu ve sporu seven herkesin itidalli davranması gerekiyor."

Üst Alt