Dursun Özbek: "Arda için çalışmalarımız var" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Arda için çalışmalarımız var"

Arda gelsin diye yanıp tutusmuyorum bu arada gelmese bence daha iyi olur. Ama gelirse takıma liderlik edecektir

Arda ve liderlik mi? Arda'nın liderlik ettiği trekkinge gitmem ben. Selçuk daha şerefli karakter açısından. En azından boş boş konuşmuyor. Adamın itibarını yerle bir ediyoruz çıkıp tek bir kelime etmiyor. Selçuk'a yapılan eleştirinin 10'da 1'ini Arda barzosuna yapsak ülkede gündem olur.

Arda ve liderlik mi? Arda'nın liderlik ettiği trekkinge gitmem ben. Selçuk daha şerefli karakter açısından. En azından boş boş konuşmuyor. Adamın itibarını yerle bir ediyoruz çıkıp tek bir kelime etmiyor. Selçuk'a yapılan eleştirinin 10'da 1'ini Arda barzosuna yapsak ülkede gündem olur.
Selçuk çok sinsi bir herif Arda en azından neyse o.

Takım dengesini bozmayacak olsa Arda rüya transfer olur ama kişiliğinden dolayı geldiği anda yapılan tüm transferleri çöpe atmış oluruz hiç gerek yok. Ben barcelona gördüm şimdi buraların sahibiyim edasıyla gelir hepimiz biliyoruz.

Peki Arda gelse, 10 numarayı talep dahi etmeden 66 numarayı istese geçirse sırtına. Çıksa ATL dönemindeki gibi yırtınsa sahada?

Ütopik oldu sanırım.

Arda floryaya koyacağın dinamittir.

Arda tabiiki iyi futbolcu. Ama problem herifin karakterinde.

Arda floryaya turist olarak bile girmemeli bu saatten sonra.

Geçen sene

Arda Turan: "Barça'ya sadakat göstermek için kiralık gitmedim. GS kiralamak istedi. Yapılan teklif komikti ama ne yapalım GS'yi seviyoruz."

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Quaresma 'nın da karakteri bozuktu bir zamanlar. Şimdi takıma abilik yapıp oynadığı topa bakıyor, bir gün o bilince varırsa geldiğinde şampiyon eder ama şimdi o zaman değil.

Üst Alt