Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hain bir ajan.
Galatasarayı karıştırmak için peydahlanmış rezil 1 oluşum.
Bu adamı rezil etmek de bi vazifedir.
Öyle bir rezil edilmeli ki bir daha Galata bile diyememeli.

Bir GALATASARAYLI nasil bu serefsiz haine oy verir aklim almiyor.

Bunu ibra eden eller, buna oy veren eller kirilsin. Hala oy vermeyi düsünenler varsa da Allah onlarin binbir belasini versin.

Tabi Dursun'un da Allah bin belasini versin, bunu zaten 3 senedir türkü gibi günde 3-4 defa söylüyoruz.

Bu adamı anası babası dahi sevmiyor biz niye sevelim. Bunun yaptıklarını normal bir insan yapsa sokağa çıkamazdı utancından, intihar ederdi. Bu nursuza oy verecek halen genel kurul üyelerinin olması Galatasaray kulübü için yüz karası.

Gece rüyamda bunu gördüm lanet olsun. Gün içinde ne kadar düşünüyorsam herif hayat konforumu düşürdü hayatimi mahvetti lan. Rüyamda tekrar bu yağlı seçiliyo asbaskan hakan şükür falan oluyo teknik direktörlüğe hiddink getiriliyo evet yanlış duymadiniz hiddink zart zurt işte. Neyseki uyandim. Ya uyanamasaydim?

SM-A520F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dd8FWqsUwAAuEzj.jpg:large

bu adamdan neden bu kadar nefret ediyorsunuz

Yılan gibi kafası olduğu için
Hain olduğu için
Hin hin güldüğü için
3 senemizin içine ettiği için
Berbat giyindiği ve Gs başkanına yakışmayacak kadar zevksiz olduğu için
Kolpacı olduğu için
Baskın seçim yaptığı için
Hilebaz olduğu için
Gs parasını kötü kullandığı icin

Ben cumartesi bu haysiyetsiz seçilirse eğer Genel Kurul'a olan bütün inancımı kaybedeceğim. Anlarım ki çoğu gerçekten başka takım taraftarı,zerre bu armayı düşünmeyen insanlar. Dursun Aydın Özbek,bu sayfayı okuyorsan şunu bil ki bu taraftar otellerini yakar,senin o yağlı suratında morarmamış kanamamış bir santim bile bırakmaz ve sonucunda bu makamı da sana bırakmaz. Mamanı kimlerin verdiğini ve amacını iyi biliyoruz. Asla iyi anılmayacaksın!

Dursun Özbek: "Bir gün Özhan (Canaydın) abi ile karşılaştık. 'Ulan ne adamsın, kulübe beş kuruşluk faydan yok' dedi." (GS Dergisi - 2012)

Üst Alt