Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
mental açıdan dip yapan oyuncu ekibini toparlamak adına kariyerinde flamengo ve mls dışında 1.adamlık yapmamış torrenti getirirken ne hayal ettiler acaba. hala merak ediyorum

Sezon sonuna kadar idare edecek yerli ve eski GS'li birini bulmalari lazimdi. Bu kadar basitti aslinda.

Sezon bitince de kimi getireceksen getirirsin. Sezon ortasinda gelen ve basarili olan bir yabanci TD var mi bizde hic bilmiyorum. Hele hele böyle herkesin dibi gördügü rezalet bir ortamda.

Sezon sonuna kadar idare edecek yerli ve eski GS'li birini bulmalari lazimdi. Bu kadar basitti aslinda.

Sezon bitince de kimi getireceksen getirirsin. Sezon ortasinda gelen ve basarili olan bir yabanci TD var mi bizde hic bilmiyorum.
Balta ile çalışsalardı bu kadar rezil olmazdık yaw. rezil olduk üstüne tonla maaş ödeyeceğiz herife

Görünen karelere bakınca pek 1 TD arayışları yok gibi duruyor. Ama işin garip yanı yönetim yerine görevine devam eden TD suçlu oluyor.

Üst Alt