Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dursun Özbek: “Tüm Galatasaray camiasının Kurban Bayramı mübarek olsun! Taraftarlarımız müsterih olsun çok iyi bir takım kuracağız.” (@GSTV )

Nerden buldun bu ceketi ula
FXtcf3XVUAEu-FD

Bi bağlantısı bulamadığım, göremediğim için yazmadım ama diğer vekilin ve Özen Kuzu'nun niyetinin gayrimenkuller olduğunu iddia eden insanlar var.
Kuzu grubun Galatasarayla ilgisi gayrimenkulle başlıyor gibi sanki :asd: Benim kuzenim bunların üst düzey yöneticisiydi hep iç içelerdi. Siirtliler, Cezayir, Fildişi vs bir sürü yerde devletten ihale alıyorlar, hükümet nereye giderse yurt dışında bunlarda gidiyor. Türk işçi götürüyorlar, turist vizesiyle çalıştırıp 6 ayda bir geri döndürüyorlar. Ölen falan çok olmuş inşaatlarda, umursamamışlar, sigorta yok, ölenin gelmişine geçmişine sövmekle yetinip oraya gömdürmüşler, ailenin haberi olmuyor. Binalarda hep birşeyler çalıyorlar, dandik yapıyorlar, insana değer yok. Mafyatik tipler. Maaşlar hep gecikmeli yatıyor, hak arayanı direkt kovuyorlar. Ölümle tehdit vs durumlarıda var. Özellikle yurt dışında çalışanları. Tamamen aile şirketi, nasıl bu kadar büyüdükleri muamma. Kısacası, para nerde bunlar orada. Aynı anda bu kadar inşaat şirketi yönetime aday olması tesadüf değil. Hep söylüyorum, büyük müthaitler her zaman sıkıntılı oluyor. Erden Timura da bu yüzden hiç olumlu bakmıyorum. Şuana kadar bir yamuğu yok gibi ama bir anda florya riva vsden sonra oda Galatasarayla sürekli iç içe olmaya başladı ve bu yönetimde projelerden* sorumlu olmayı başardı. Dursun yönetimi asıl yüzünü 31 temmuz sonrasında gösterecek gibi.

Kuzenimin futbolla hiç alakası yok, Galatasaray yöneticisi olduğunda bak sizin patron yönetici oldu bize dedim, kesin bir çıkarı vardır yoksa yaş tahtaya basmaz, boşa 5 kuruşta harcamaz demişti. Çalışanlara şunlara bunlara hatta kendi ailesine karşı bile çok cimri bir elemanmış.

Kuzu grubun Galatasarayla ilgisi gayrimenkulle başlıyor gibi sanki :asd: Benim kuzenim bunların üst düzey yöneticisiydi hep iç içelerdi. Siirtliler, Cezayir, Fildişi vs bir sürü yerde devletten ihale alıyorlar, hükümet nereye giderse yurt dışında bunlarda gidiyor. Türk işçi götürüyorlar, turist vizesiyle çalıştırıp 6 ayda bir geri döndürüyorlar. Ölen falan çok olmuş inşaatlarda, umursamamışlar, sigorta yok, ölenin gelmişine geçmişine sövmekle yetinip oraya gömdürmüşler, ailenin haberi olmuyor. Binalarda hep birşeyler çalıyorlar, dandik yapıyorlar, insana değer yok. Mafyatik tipler. Maaşlar hep gecikmeli yatıyor, hak arayanı direkt kovuyorlar. Ölümle tehdit vs durumlarıda var. Özellikle yurt dışında çalışanları. Tamamen aile şirketi, nasıl bu kadar büyüdükleri muamma. Kısacası, para nerde bunlar orada. Aynı anda bu kadar inşaat şirketi yönetime aday olması tesadüf değil. Hep söylüyorum, büyük müthaitler her zaman sıkıntılı oluyor. Erden Timura da bu yüzden hiç olumlu bakmıyorum. Şuana kadar bir yamuğu yok gibi ama bir anda florya riva vsden sonra oda Galatasarayla sürekli iç içe olmaya başladı ve bu yönetimde projelerden* sorumlu olmayı başardı. Dursun yönetimi asıl yüzünü 31 temmuz sonrasında gösterecek gibi.
Yapmaya çalıştıkları ya da medyaya verdikleri transfer isimleri hep taraftarın gözünü boyama işi gibi bugüne kadar. Erden'in ilk açıklamarında gereken parayı vereceğiz vs gibi bir sözü vardı ama görünen sözde kaldı gibi. Senin dediklerin aslında şüphe uyandırıyor; 31 Temmuz sonrası gerçek niyetleri belli olacak gibi.

Bu listedekilerden Erden ve Dursun dışındakiler istifa edecek. Eski yönetimdeki kişiler. DÖ herkese söz verdiği için süreci ağırdan alıyormuş. Kulüpte bir şeye baktıkları yok.
Geçen yazmıştım tahminlerimi :asd:

1. aday Cenk
2. aday Okan
3. aday Erden

Dursun yedirmez parayı kimseye. Birşey iç edilecekse kendisi eder :D Erden'i olsun, Kuzu grubu olsun çakallıkta başkanımızı geçemez. Sülün Osman gibi ne yaptı etti kurtarıcı olarak tekrardan başkan oldu. Bu transfer dönemi öncekilerin aynısı, İbrahimoviçlerle şunlarla bunlarla oyalıyorlar, asıl mevzu hallolduktan sonra sen sağ ben selamet 2 seneye herkes uzar. İnşaat işleri bittiğinde bu adamların esamesi okunmaz Galatasarayda. Küskün grupta olup seçime bile gelmezler.

Üst Alt