GSC Haber - Dursun Özbek: "Belli ki birileri daha sezonun başında işi sıkı tutuyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Belli ki birileri daha sezonun başında işi sıkı tutuyor"

1692484386609.png

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek: "Kararları defalarca izledim. 73 yaşındayım 50 senedir maçlara gidiyorum, böyle bir hakem faciasının yaşandığını hiç görmedim. Lütfen Türk futbolunun selameti için şu maçı tekrar izleyin, verilmeyen penaltıları, verilen/verilmeyen sarı kartları tekrar izleyin!”

Dursun Özbek: "Trezeguet, Sacha Boey'e dirsek atıyor ilk yarıda. Ne hakem farkında, ne VAR, ne AVAR. Denswil Mertens'e tekme atıyor ve çorabını yırtıyor. Kendi kendine mi yırtıldı? Atak yapıyoruz, atağı kesiyor lehimize faul veriyor. Ya arkadaş avantaj diye bir şey var. Bu kadar senelik hakemsin!"

Dursun Özbek "Muslera kendi ceza sahasında hakeme geliyor, sarı kart. Belli ki birileri daha sezonun başında işi sıkı tutuyor!”

Dursun Özbek: “Her şeye rağmen Galatasaray'ın hedefi belli, bizi bu hedeften kimse çeviremez. Hakemleri de yenmek zorunda kalıyoruz."

Dursun Özbek: "Buraya dünya kadar yıldız futbolcu getirdik. İnsanları futbola doyurmak için elimizden geleni yapıyoruz. Böyle bir hakem çıkıyor, kendini yere atana faul çalıyor. Galatasaray'ı doğramak için elinden geleni yaptı. Atilla Karaoğlan'ı tebrik ediyorum, kendisine verilen görevi yerine getirdi(!)"

Dursun Özbek: “Çıkıp gidiyordum, dayanamadım geri döndüm geldim. Ayıp ya! Daha 2. haftadayız.”

Dursun Özbek: "İki takım sahaya çıkmış. 5 dakika hakem beklendi. Ne oldu o sırada? Niye bu kadar geç kaldınız? Sizlere soruyorum. Böyle bir sahne gördünüz mü hiç?"

Dursun Özbek: "Maçı kazandık fakat bunun takipçisi olacağız! Sacha Boey'in çenesine dirsek atıldı, bakalım bir arkadaşın çenesine dirsek atılınca penaltı çalacaklar mı? Mertens'e tekme attılar onun da takipçisi olacağız. Çıkılsın yorum yapılsın!"

Dursun Özbek: Galatasaray'ın lehine çal, aleyhine çalma demiyoruz. Trabzonspor aleyhine yapıldıysa o da büyük bir hata. Hakemin ne kadar büyük maç yönetmediğinin delili bu.

Dursun Özbek: "Daha sezonun başından itibaren işi sıkı tutuyorlar! Muhteşem bir takım kurduk, yazık günah ya! Bu şekilde maçı katletmeye hakkın var mı? Yenmemize rağmen çıktım konuştum."

Dursun Özbek: "Çok iyi bir takımımız var. Böyle kötü anılarla, iyi sonuçlar gelmesini konuşmakta fayda yok. Galip bitirdik ama öyle olaylar yaşandı ki. Siz de izleyin, bakın."

Dursun Özbek: "İfadelerimde ceza gerektirecek hiçbir şey yok!"

Dursun Özbek: “Bu maçın özelinden ayrılmak istemiyorum. Transfer falan konuşmak istemiyorum. Bu maçın hakemini konuşun. Bu kadar olmaz!”

1692484659893.png

- Sezgin Gelmez: "Eğer bir temizlik gerekiyorsa, geçen sezon söylediğiniz, kulübün söylediği belgeler vardı. Onları açıklarsanız bu olaylar ortadan kalkar mı?

Dursun Özbek: "Konumuz o değil Sezgin."

Iste bu. Hemen aciklama yapin. Boyle bir sacmalik yok.Ayrica aciklamalardan sonra bizim alehimize konusanlara da tepki gostermemiz sart.

1692483664223.png

Dursun Özbek: "Kararları defalarca izledim. 73 yaşındayım 50 senedir maçlara gidiyorum, böyle bir hakem faciasının yaşandığını hiç görmedim. Lütfen Türk futbolunun selameti için şu maçı tekrar izleyin, verilmeyen penaltıları, verilen/verilmeyen sarı kartları tekrar izleyin!”

Üst Alt