GSC Haber - Dursun Özbek: "Bu bir akıl tutulması" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Bu bir akıl tutulması"

1712519226375.png

Dursun Özbek: "Acayip, saçma sapan bir durumla karşılaştık."

Dursun Özbek: "Urfa'ya derbi seyrettirme keyfi yaşatmaktansa böyle saçma sapan bir durumla karşılaştık. Bu bir akıl tutulması. Ayrıca bu maçın geliriyle depremzedelerimize yardımcı olacaktık bir taraf dolu bir taraf boş. Maçın ambiyansını bozuyorsunuz. Şenlik havasında geçmesi beklenen derbiyi 1 dakikada bitiriyorsunuz. Ben çok üzüldüm. Dünyaya mahçup olduk. Ne gerek var böyle bir davranışa?"

Dursun Özbek: "U19 takımındaki çocuklara yazık değil mi? Bu çocukları kendi amaçlarınıza niye alet ediyorsunuz?"

Dursun Özbek: "Türk futbolundaki bu gerginliği gidermemiz lazım. Bu final yakışmadı. Böyle bir final olmaması gerekirdi. İnsanlar bir kez daha düşünmeli. Akşam eve gittikleri zaman ulan biz ne yaptık, ne yaptık diye kendi iç muhasebelerini yapmalarında fayda var."

"Ali Koç ile görüştünüz mü?"

Dursun Özbek: "Normalde protokole gelmeleri lazımdı, gelmediler. Niye böyle yapıyorlar, neyi protesto ediyorlar? Ben anlamıyorum. O kadar çok senaryo söylendi ki ben Fenerbahçe'nin sahadan çekileceğini beklemiyordum. Galatasaray'a kupa töreni yaptırmayacağız falan... Bırak onları ya. Takımını al buraya getir, çıksın oynasınlar!"

"TFF'nin aldığı seçim kararı bir şeyleri düzeltir mi?"

Dursun Özbek: "Federasyon tarihi açıkladı. Seçime gidilmesi öngörülüyordu. Seçime giderek gerekeni yaptılar. Bu seçimin hazırlığının yapılması lazım. İyi hizmet edecek kişiler lazım."

Dursun Özbek: "18 Temmuz bizim için makuldür. Akıl tutulması içinde şu da var, erken seçim kararını kim alabilir? TFF. TFF, seçim kararı almış. TFF’nin kararına da saygı duymak lazım. 3 seneleri daha varken Kulüpler Birliği’nin talebini dikkate alıp seçim kararı aldı"

Gene kötü açıklamalar.
Asıp kesmeden nefret tohumları atmadan çok güzel açıklamalar yapılabilirdi.Hala yok çıkacaklarını düşünüyordum falan ne anlatıyorsun başkan.

Şu maçtan sonra yapılan açıklamalarla hem bu şikeciler hem medyadaki maymunlar öyle güzel rezil edilirdiki işte bizde ne öyle bir başkan nede yönetici var..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim başkan önce kendini düşünüyor. Kendi işleri için başkanlık yapıyor. Bunların ağzına kürekle vuracak bir adam değil.

Solbeksiz şampiyon olduk.
Forvetsiz şampiyon olduk.
Ortasahasız şampiyon olduk
Hatta hocasız bile olduk.

Bu sezonda başkansız, yönetimsiz şampiyon olma challenge yapıyoruz. Herhalde bunu da başaracağız.

Üst Alt