Dursun Özbek: ''Euroleague şampiyonluğu için bugünden itibaren düğmeye basıyoruz'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: ''Euroleague şampiyonluğu için bugünden itibaren düğmeye basıyoruz''

thumbnail

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Ergin Ataman'ın sözleşmesi için "Ataman bu takımın her zaman koçudur ve öyle kalacaktır." dedi.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile Galatasaray Kulübü arasında Türk Telekom Arena Stadı'nda imzalanan küresel hedefler için ortaklık anlaşması sonrası Başkan Dursun Özbek, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Odeabank'ın Eurocup şampiyonu olması sonrası gelecekte nasıl bir takım kurulacağı hakkında bilgiler veren Başkan Özbek, "Dün o muhteşem zaferi hep beraber yaşadık. Ama dün geride kaldı. Galatasaray, Eurocup'ı Türkiye'ye getirdi ve bu gururu hem kendi taraftarına hem de tüm ülkeye yaşattı. O sebeple tüm oyunculara ve koça teşekkür ediyorum. Taraftara ise ayrıca teşekkür ediyorum çok güzel bir atmosfer oluşturdular. Artık yeni bir sayfa var basketbol takımımızın önünde. O da Euroleague. Galatasaray girdiği her platformda şampiyonluğu kovalayan bir marka. Euroleague'de de şampiyon olmak için faaliyetlerimizi bugünden itibaren başlatıyoruz. Bundan sonra daha pahalı bir ligdeyiz o yüzden herkesi kombine almaya davet ediyorum." diye konuştu.

Başantrenör Ergin Ataman'ın sözleşmesi için ise Özbek, "Ergin Ataman, Galatasaraylı bir koç. 50 yıldır Galatasaraylı. O yüzden Ergin Ataman'la bizim aramızda ne kadar uzatacaksın kaça uzatacaksın olmaz. Galatasaray'ın etik değeri bunlara mani olur. Ergin Ataman her zaman Galatasaray'ın koçudur ve öyle kalacaktır." ifadelerini kullandı.

Basket Dergisi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Takım başarısız olsun diye elinden geleni yaptın şimdi yavşak gibi sağa sola çıkıp başarıya benim sayemde ulaşıldıya getiriyon bu kadar yavşak olmak büyük başarı tursun seni çok aramış olmalı dinazorlar.

Çıkmış yine tipini sevdiğim. Tipi ile alakalı değil tabii, biraz düzgün, mantıklı konuşsa ve icraatı olsa affedilir de hem yalan konuşan hem de hiçbir şey yapmayan başkan bozuntusu, başka bir şey değil.

Ergin Hocam'a yaşattığı her şey için şimdiden çok teşekkür ederim.

Seni çok özleyeceğiz hocam. :(

Seneye küme düşmeye oynarız bu açıklamadan sonra.

Bir de pişkin pişkin konuşuyor Allahın cezası.

Seçim öncesi "Tarihin en büyük sponsorluğu için anlaştım, ben seçilmesem bile anlaşma hazır diğer arkadaşlar imza atacak sadece" demiştin. Hani lan nerede tarihi sponsor? Senin hayatın yalan olmuş, bir doğru laf ediyorsan en az 10 yanlış laf ediyorsun.

Sen değil miydin bütçeyi düşüreceğiz diyen, şimdi noldu ha? Kupa münasip bir yerine girmesi lazım aslında o laflardan sonra.

Tarihin en beceriksiz başkanı olarak akıllarda kalacaksın. Umarım en kısa sürede defolup gidersin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

20 milyon lazım hacı dayı Sabri'yi Hamit'i yollarsan bir zahmet onu da ekleyiver zaten Avrupa'da pas geçiyoruz sayenizde bu sene basketbolda odaklanmalıyız öncelikli olan Türk olmayan takımları yenmek gayemize.

Ergin Ataman: "Hırslıyım ve kaybetmeyi sevmeyen bir yapım var. Genelde yalnız kalmak isterim. Köfte ekmek yer yatarım"

Bu adami üzmeyin.

Bir de pişkin pişkin konuşuyor Allahın cezası.

Seçim öncesi "Tarihin en büyük sponsorluğu için anlaştım, ben seçilmesem bile anlaşma hazır diğer arkadaşlar imza atacak sadece" demiştin. Hani lan nerede tarihi sponsor? Senin hayatın yalan olmuş, bir doğru laf ediyorsan en az 10 yanlış laf ediyorsun.

Sen değil miydin bütçeyi düşüreceğiz diyen, şimdi noldu ha? Kupa münasip bir yerine girmesi lazım aslında o laflardan sonra.

Tarihin en beceriksiz başkanı olarak akıllarda kalacaksın. Umarım en kısa sürede defolup gidersin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ben daha verdigi tek sozu tuttuguna tanik olmadim bu dursunun!

Üst Alt