Dursun Özbek, Fatih İşbecer'i Görevden Alacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Fatih İşbecer'i Görevden Alacak!

fft226_mf6276516.Jpeg

Galatasaray'da çeşitli birimlerde direktörlük yapan isimlerin görevlerine son verilmesi durumu dünkü yönetim kurulu toplantısında da ele alındı, adeta kılıçlar çekildi. Dursun Özbek'in baskılara dayanamayıp, uzun süredir sessiz kalan Fatih İşbecer'in görevine son vermesi bekleniyor.

Galatasaray'da 4 üst düzey direktörün işten çıkarılması krizi büyümeye devam ediyor. Bu isimlerden Fatih İşbecer'e yakınlığıyla bilinen Gözde Turan'ın görevine son verilmesi kriz yaratmış, İşbecer'in de kulübe ve yöneticilere bir yazı göndererek, bazı idarecileri "Bizans oyunu" ve "entrika" yapmakla suçladığı iddia edilmişti.

İmzalar Nasuhi Sezgin'den...

Sezon başından bu yana yaptığı açıklamalarla kulübün içerisinden de çok sert eleştiriler alan Fatih İşbecer'in dünkü yönetim kurulu toplantısına katılmadığı öğrenilirken, birçok yazışmada ve belgede imzaların İşbecer'in yerine başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin tarafından atıldığı belirlendi.

Toplantıda ağır eleştirler

İşbecer'in ayrıca toplantıda yönetim kurulu üyeleri tarafından da ağır eleştiri aldığı ve özellikle başkan Dursun Özbek'in sınıf arkadaşı ve kulüp başkan yardımcısı Nasuhi Sezgin'in sert sözler söylediği öğrenildi. Diğer üyelerin İşbecer'i savunmaması ve sessizliklerini koruması dikkatlerden kaçmadı.

"Genel Sekreter benim"

Dursun Özbek'in Fatih İşbecer'in görevine gelen baskılara dayanamayıp son vermesi bekleniyor. Öte yandan geçtiğimiz hafta Galatasaray Kulübü'nün istifasını KAP'a da bildirdiği yönetim kurulu eski üyesi Ural Aküzüm'ün yakın çevresine yeni genel sekreterin kendisi olacağını söylediği gelen bilgiler arasında...

Fanatik

Dursun Ozbek, Fatih İşbecer’i Gorevden Alacak!

Derin Galatasaray'ın damarına basınca biletini kesmişler. Suç kendisinde yalnız isimleri söyleyecekti.

Yonetimden sukadar kisi birakirsa secime gidilir diye bisey vardi bundan sonra kac kisinin daha ayrilmasi gerek
Gerci secim olsa nolur ayni mali inadina gene secerler ama soylede bi umut var ada da sezlonglar icin liselilerden para istemisler cayada 50 kurus zam gelmis ihtiyarlar acisini secimde cikartabilir

Üst Alt