Dursun Özbek: "Futbolculardan İndirim Bekliyoruz!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Futbolculardan İndirim Bekliyoruz!"

Yaşanan mali krize rağmen daha önce futbolculardan kesinlikle bir indirim taleplerinin olmayacağını belirten Dursun Özbek fikir değiştirdi.

İlk olarak takımda düşünülmeyen Jem Paul Karacan, Tarık Çamdal, Ryan Donk, ve Jose Rodriguez gibi isimler ile fesih konusunda anlaşma zemini arayacak olan sarı kırmızılı yönetim daha sonra ise Sportif A.Ş'de görev alan Alp Yalman öncülüğünde futbolculardan indirim isteyecek.

Aralarında Muslera, Sneijder, Selçuk, Chedjou ve Podolski gibi önemli isimlerin de bulunduğu yıldızlardan ücretlerinde indirim talebinde bulunacak olan sarı kırmızılılar eğer beklediği yanıtı alamazsa bir çok isim ile yolları ayıracak.

Takımı gençleştirme çabaları doğrultusunda Fransa 2.Ligi, İngiltere Championship ve PTT 1.Lig geniş bir havuzdan oyuncu seçmeye çalışan yönetim maddi dar boğazdan küçülerek çıkmayı planlıyor.

SNEİJDER VE MUSLERA DA VAZGEÇİLMEZ DEĞİL

Daha önce taraftarın tepkisinden çekinerek yıldız görülen isimler ile ilgili bir tasarrufa gitmek istemeyen Dursun Özbek, bu sene bu konuda da 180 derece dönüş göstererek Mali Genel Kurul'da ki eleştiri aldığı konulardan biri olan bu hususta taraftara göre takım kurmak yerine, kongrede ki seçmenlerin direktifleri doğrultusunda hareket etme kararı aldı.

Son olarak Sneijder'in ara ara yaptığı açıklamalara her zamankinden farklı ve sert tepki veren Dursun Özbek de bu değişimi göstermiş oldu. Galatasaray yönetiminde Sneijder ve Muslera özelinde geçen sene ki performansları baz alındığında kimsenin vazgeçilmez olmadığı yönünde karar alındı.

Önümüzde ki günler de radikal adımların atılması bekleniyor. Bu duruma taraftarın vereceği tepki ise merak edilenler arasında.

GSC Haber-NTV Spor

Ulan Aziz bile gözüme bu heriften çok daha iyi geliyor.Bu seferde Sneijderle musleraya taktı kafayı şerefsiz.Ligler başlayınca buna her maç sövmek lazım.Sktrolup gitmesi lazım bir an önce.Yoksa geleceğimiz çok daha karanlık olur.

Adamda utanma duygusu yok. Taraftar olarak bunu TT Arena'nın çıkışında tekme tokat döven adamı kongre üyesi yapma vaadinde bulunmalıyız.

20120819184101-6889-big.jpg

Dursun'a gelsin.

döverler bunu yemin ederim döverler. Cok piskopat bir taraftar toplumumuz var mahfederler bunu harcarlar tecavüz ederler. Nando ve Sneijdere karsi dursun gebertirler buraya yaziyorum

ntvspor yavşak bi oluşum ama dursun da ondan beter,hele bi dokunsunlar hepsinin analarını severiz valla.

Son düzenleme:
KUFURU Bastim...

Henuz ceza almam cunku kendimi daha beter olaylara sakliyorum. Su GSC olarak 1 gun cezasiz kufur etme gunu ilan etsek yeminle bal gibi giderdi. Bu dayanamiyorum.

UNal Aysal'lardan , Faruk Suren'lerden boyle yuzune bakmak attan inip bok cukuruna oturmak gibi :red:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt