Dursun Özbek, Galatasaray'a Haciz İşlemi Başlattı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Galatasaray'a Haciz İşlemi Başlattı

Transfer taraftarları sever bu zatı şerefsizi ki yaptırdığı hemen her transfer de hile hurda bir ali cengiz vardı o yoksa rezillik vardı bknz.Grosskreutz

Bizim başımıza daha çok dursunlar gelir gider ama haketmiyor da değiliz işte

Bunu simdiye kadar hicbir baskan yapmamisti bildigim kadariyla
Birini hacze veriyorsaniz burayla benim bir işim kalmadi demis olursunuz
Yalniz bu olay buraya gelene kadar bunun ihbari var tebligati var, mevcut yonetim de buraya kadar gelmesine izin vermis, bu da buyuk sikinti

Rengim adamın 8m alacağı var kim olursa olsun istisnasız mahkemeye verip parasını alır tabii

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
iyide renkdas kımse bu adama hibe et demiyor parasını elbet alacaktır kaldıki kendi yönetim dönemiyle alakalı maddi konularda konusacak çok sey varda insanın ispat edemeyeceği şeyleri düşünerek konusması gerektiği bi dönemdeyiz bişey diyemiyorum.
dursunu böyle zıplatan muhalefet yoksa sımdıkı yonetım dursun yönetimini bazı maddi konulardan dolayı mahkemeye verecekti dursun bunun öncesinde de konusuyordu mahkeme işi cıkınca sustu. maksat zaten sağlıklı çalısamayan yönetimi iyice güç duruma düşürmek birazda.

Bu herif ibra edilmemeliydi.

Uefa nin 30 milyon zarara izin verdigi yil 140 milyon euro zararla kapatarak hem uefadan ceza almamizi saglayan hem de 240 milyon euroluk borc alacak farkinin 140 ini tek donemde yaratan, sifir kupa ve sifir derbi galibiyetli, riva ve floryayi dolar uuzerinden satacagina tl uzerinden peskes ceken bu herifi ibra eden herkesin Allah bin belasini versin!

8 vermiş diyelim peki götürdüğü komisyonlar klübü soktuğu borclar ne olacak? sayemizde yaptığı şahsi reklamı 50milyon verse yapamazdı. Galatasaray sayesinde Türkiye'de en cok tanınan insanlardan birisi oldu.

Üst Alt