GSC Haber - Dursun Özbek: "Galatasaray'ın Riva projesinin, bugüne kadar yaklaşık 170 milyon dolarlık bir getirisi var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Galatasaray'ın Riva projesinin, bugüne kadar yaklaşık 170 milyon dolarlık bir getirisi var"

1694862487310.png

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek'in, Divan Kurulu Eylül Ayı Olağan Toplantısı'nda açıklamaları ;

Dursun Özbek: "Sadece futbolla ilgili değil. Erden, nerede Galatasaray ile ilgili bir şey varsa orada. Sponsorluk varsa orada. İnşaat işleri varsa orada. Dolayısıyla Galatasaray'a çok büyük bir katkısı var Erden kardeşimin. Şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum."

Dursun Özbek: "Deprem önemli bir faciaydı. Ancak giderek toplumdaki hassasiyetin kaybolduğunu görmekteyiz. Benim çabam bu hassasiyetin kaybolmaması. Galatasaray gereğini yapmıştır. Yardım kampanyamız devam ediyor."

Dursun Özbek: "Diğer kurumların da bizim gibi bu hassasiyeti kaybetmemesi önemli. Yeşil sahada olduğu gibi hayırda da yarışmalıyız. Galatasaray gereğini yapmıştır."

Dursun Özbek : “Galatasaray tarihinde rekor seviyede sponsorluklara imza attık. Onun için gelirimiz 200 küsur milyon Euro'nun üzerine çıkıyor. Bu sponsorluk arama çalışmalarımız bitmiş değil."

Dursun Özbek: "Bu kadro, sahip olduğumuz imkanları değerlendirme açısından da çok başarılı bir kadro oldu. Erden'in Galatasaray'a ve yönetimime katkıları, sadece futbolla ilgili değil. Erden, Galatasaray'ın nerede ihtiyacı varsa orada."

Dursun Özbek: "Galatasaray'ın Riva projesinin, bugüne kadar yaklaşık 170 milyon dolarlık bir getirisi var."

Dursun Özbek: "Riva'dan yaklaşık 2.5 milyar TL daha getirimiz olacak. Maliyetlerin artışını dikkate aldığımızda ifade ettiğimiz rakamların yukarı çıkacağı da kesin."

Dursun Özbek: "Ziraat Bankası ile pazarlık halindeyim. Florya arazisi için aldığımız kredinin borcunun tamamını kapatmak için teklif yaptım. Dün itibari ile bir toplantı yaptık. Büyük ihtimal kabul ediyorlar. Önümüzdeki hafta Florya Arsasının bedeli tamamen ödenmiş olacak."

Dursun Özbek: "Önümüzdeki haftaya geldiğimiz zaman Florya arsasının satın alınan 1 milyar 85 milyonluk bedeli tamamen ödenmiş olacak."

Dursun Özbek: "Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetin 100. yılını kutlamak bizim için çok önemliydi. Çünkü Cumhuriyetin yüzü Galatasaray'dır. Kutlamaları ekim ayının son haftasında yapacağımız bir konserle taçlandırmak istiyoruz."

Dursun Özbek: "Amatör sporlarda son derece başarılıyız. Yetiştirici kurum olma özelliğimizi kaybetmemişiz. Yeni sezonda olimpiyatlara katkı vereceğimize inanıyoruz."

Dursun Özbek: "Galatasaray Adası'nın kışın da hizmet vermesi için kapalı bir balık restoranı yapacağız."

Dursun Özbek: "Sadece futbolla ilgili değil. Erden, nerede Galatasaray ile ilgili bir şey varsa orada. Sponsorluk varsa orada. İnşaat işleri varsa orada. Dolayısıyla Galatasaray'a çok büyük bir katkısı var Erden kardeşimin. Şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum."

Utanılır mı? Sanmam.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Araplara cash 100 milyon dolara satıp borcu kapatsaydık daha karlı iş yapardık. O zaman da dediğim gibi 5 senede gelecek 200 milyon yerine nakit 100 daha karşı iş

Tostos ağabey sana büyük iş düşüyor. Erden ağabeyin kulübümüzü yönetmeye devam edebilmesi için gerekli siyasi hamleleri yapman gerekiyor. Önümüzdeki üç seçimi fethetmelisin

Florya beklentisinden bilgin var mı reis

Üst Alt