Dursun Özbek: "Genel kurul isterse yeniden adayım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Genel kurul isterse yeniden adayım"

O değilde Dursun ilk geldiğinde ismiyle hareketleriylr falan alay ettiğimde Galatasaray başkanı ile alay edemezsin falan demişti buradan biri 2 yılda gördükki ortada Galatasaray kalmadı.

Hatırlamıyorum kim olduğunu hatırlasam şlak diye suratına vurucam

O değilde Dursun ilk geldiğinde ismiyle hareketleriylr falan alay ettiğimde Galatasaray başkanı ile alay edemezsin falan demişti buradan biri 2 yılda gördükki ortada Galatasaray kalmadı.

Hatırlamıyorum kim olduğunu hatırlasam şlak diye suratına vurucam

Ben daha seçildiğinde bu heriften bi mok olmaz suratında hayır yok demiştim.Hatırlarsan o diyenleri 3 ay ceza ver bence.Böyle başkanın gelmişini geçmişini seveyim ben bitirdi bizi şerefsiz.

Bakalim seneye kimler aday olacak, ciddi calisma yapip kuvvetli bir liste ile karsisina cikan olmazsa bunlar yine Dursun'u baskan yaparlar.

2-3 sene daha durursa küme düşmemeye oynariz

Yalancısın be adam. Hani bütçe düşmüyorDu. Euroleagude niye olmuyoruz. Bu tribünde kavgaları siz çıkarıyoruz tabi. Dursun defol git. Bunu seçen genel kurulun içine ediyim

Gerçek bir Galatasaray düşmanı ve haini.

Arkasında ki siyasi güç ve emirleriyle Galatasaray'a gaflet, delalet ve ihanet içindedir.

Galatasaray'ın iyice içine sıçmadan gitmeyecektir.

İkinci Özhan vakası desek de olabilir.

Bu yukun altina kimler girecek esas mesele o

eger aday cikarsa yuksek olasilikla cikan aday dursunu gecer ama aday cikmaz da dursun tek aday olursa genel kurula 10 kisi de katilsa dursun secilir

cunku en cok oyu alan seciliyor , belirli bir oyu alamayan adam secilemez diye madde yok

150 oy da alsa tek adaysa secilir

sahsen benden oy alamaz bu performansi ile ama aday cikmazsa da evet/hayir referandumu degil ki bu , haliyle baskanliga devam eder

bir sonraki secim 2021 de

Kulübü üstüne yapsınlar da biz de futbolu ve takımı tutmayı bırakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şuan zaten bırakmadığınız hata.

Dursun varken galibiyete sevinen var mı?

Galatasaray'ın şuan gözümde rakip bir takımdan farkı yok, o derece soğudum ve nefret ettim ilk defa.

Çünkü tamamen bilinçli bir terör vâri saldırı var camiaya Dursun tarafından.

Üst Alt