Dursun Özbek: "Herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor"

Dursun Özbek: "Ben UEFA'nın ve sporun ruhundan, felsefesinden bahsettim. Ne bir takım adı andım, ne de hedef gösterdim."
Dursun Özbek: "Derler ya: 'Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır', işte bu da o hesap."
Dursun Özbek: "Söylediklerim hakkında yorum yapanlara, kalem oynatanlara, programı baştan sona bir kez daha izlemelerini öneriyorum."
Dursun Özbek: "Nedense birileri, her şike kelimesi geçtiğinde üzerlerine alınıp yaygara kopartıyor."
Dursun Özbek: "Aklı olan, yıllardır gündem değiştirme amaçlı olarak sahnelenen bu oyuna, bu tiyatroya itibar etmiyor."
Dursun Özbek: "Hem Türkiye'de hem de dünyada herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor."
Dursun Özbek: "UEFA Kupası, Süper Kupa vardır. En çok şampiyon olma, Türkiye Kupası'nı en çok kazanma unvanları vardır."
Dursun Özbek: "Onur vardır, haysiyet vardır, başarı vardır, gurur vardır. Biz kendi yolumuza bakıyoruz. Bu yolda da asla yalpalamıyoruz."

ntvspor

Bunun bu kuru ağızlarına bir ben mi uyuz oluyorum ?

-Gaassaray bir markadır. Gaassaray şereftir. Onurdur Gaassaray. Siz bilirsiniz bir-iki, biz biliriz on iki. vs.vs.vs.vs....

Boş. Anlamsız. Kuru... İcraat ? Yok. Laf ? Oooo ondan bol ne var...

Bu lafların amatörü eğlendirir Dursun.

Ünal Aysal vari aciklamalar. Bunu begendim Dursun, bu sefer helal olsunu hak ettin seni gidi köftehor seni.

Bu arada agir ithamlar ve belgesiz delilsiz suclamalara karsi dava acmazsaniz bu psikopat adama yaziklar olsun.

Son düzenleme:
Küme düşme adayı bir kadro kurduğunun farkında mısın Dursun? Sayende aleme maskara olduk, sen Aziz'le uğraşmaya devam et.

Bence ilk yaptığı açıklamaları gereksizdi. Boşver sen başkasını onların ne halt yediğini, kaç gol yediğini sen kendi işine bak. Takımı adam gibi kur, mali durumu düzeltmeye bak.

Ama dünkü azizenin gündem değiştirme çabalarına karşı verdiği bu cevap şaşırttı beni, cuk oturmuş, tersten saplamış :yeah::yeah::yeah:

Üst Alt