GSC Haber - Dursun Özbek: "Icardi geliyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Icardi geliyor"

Videonun çekilme tarihi önemli. Sonra Ömer bey acaba Ömer Aras QNB yönetim kurulu başkanı mı? Acaba sponsor QNB'mi oluyor stad ve forma senelik 15-20 milyona sponsor oluyorsa 5-10 senelik İcardi geliyor der başkan da rahat rahat. Lakin yanlış bir açıklama olmuş ama sponsorluk için planlı bir şeyde olabilir, sponsorun adını daha çok gündemde duyurmak için İcardi'yi QNB getriyor diye.
Dursun Özbek'in desteklerine teşekkür ettiği kişi Qnb Finansbank yönetim kurulu başkanı Ömer Arif Aras.

Dursun Özbek'in desteklerine teşekkür ettiği kişi Qnb Finansbank yönetim kurulu başkanı Ömer Arif Aras.
Aynen aynı videoda Erden Timur'da "Başka diyecek bir şey yok artık, söylendi zaten. Çok teşekkür ediyoruz şimdiden." diyor. Anlaşılan QNB yeni sponsorumuz oluyor. bildiğim kadarıyla Sixt ile göğüs sözleşmemiz de bitti opsiyonu kullanmadığımızı varsayıyorum. Göğüs ve stad sponsorluğu boş gibi bakalım hangisi olacak belki ikisi birden olur. İcardi geliyor diyebildiğine göre yıllık iyi bir miktar olması lazım.

Üst Alt