Dursun Özbek İstifa! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suskunluklarini Okan Hocadan ümidi kesmelerine bağlıyorum. Sahadaki sey hakem konuşmaya izin vermiyor. Su anda harıl harıl hoca arıyorlar bence.

Benim asla anlamayacağım ve hak vermeyeceğim konu: Hakkımızı arayabilmek için iyi oynamamız gerektiği düşünülmesi.Hayır ya biz ligin dibine demir de atsak her maç 5 tane de yesek, kural kuraldır.Oyunumuz kimseyi ilgilendirmez.Bunu bir tek bizim taraftar yapıyor.Bari yönetimimiz yapmasın.

Benim asla anlamayacağım ve hak vermeyeceğim konu: Hakkımızı arayabilmek için iyi oynamamız gerektiği düşünülmesi.Hayır ya biz ligin dibine demir de atsak her maç 5 tane de yesek, kural kuraldır.Oyunumuz kimseyi ilgilendirmez.Bunu bir tek bizim taraftar yapıyor.Bari yönetimimiz yapmasın.
Bana diyorsan aynı fikirdeyim. Ben yönetimin boyle düşündüğünü ve kafalarının başka konuda olduğunu düşünüyorum dedim.

bu dönemde bu kadar inşaatçı aynı yönetimin içinde iyi olmadı. rezzan, sedat doğan gibi bi tane hukukçu iyi olurdu

Pofff armut piş ağzıma düş beklemeyin. 25m taraftar demeyi biliyonuz işinize gelince. Yüzde biri 250k kişi eder. Taraftarın yüzde biri protesto amaçlı TFF binasına yürüse bu işler olmaz. Tabandan olur devrim. Alışmışsınız Atatürk gibi cevval gelsin bir Atacimbomlu cenk etsin herkesle kurtarsın kulübü.

Önce siz sivil itaatsizliği öğreneceksiniz.

Florya, kemerburgaz projeleri şampiyonluktan falan önemli. Onlar halledilmeli.

8 yıldır sampiyon olamayan sözde rakip ve artik son kurşununu atan yalı çocuğuna bir sampiyonluk hediye edilmesi ülkenin doğalı zaten. Yapacak bir sey yok.

Florya, kemerburgaz projeleri şampiyonluktan falan önemli. Onlar halledilmeli.

8 yıldır sampiyon olamayan sözde rakip ve artik son kurşununu atan yalı çocuğuna bir sampiyonluk hediye edilmesi ülkenin doğalı zaten. Yapacak bir sey yok.

Bunlar ama kargalar ve trabzon gibi bir Şampiyonlukla yetinmeyecekler.
Seriye bağlarlar iktidar partisi gibi istediklerini elde ettiklerinde.
Bu pisliği tamamen izlemeyi ve takip etmeyi çok bırakan insan olur zaten o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt