Dursun Özbek, Liverpool-Real Madrid Maçı Öncesi Fatih Terim ile Görüşecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Liverpool-Real Madrid Maçı Öncesi Fatih Terim ile Görüşecek

kendi kurduğu takımla 12. olan adamı başkasının takımı ve binbir baskıyla 13. olan hoca yerine kurtarıcı düşünmek

söyleyeceklerim bu kadar

Fatih Terim yerine takımı toparlaması için getirilen Torrent i gönderip takımı yeniden diriltmesi için Terimi getirecez. Gomisin boşluğunu Gomisle doldurmuş takımız bunuda yaparız.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

İster celladına aşık deyin ister stockholm sendromu
kulübü bu hale kimin getirdiğinin unutulması 3 ay sürmedi bile
Komisyoncuların menajerlerin oyuncağı haline getirmişlerdi kulübü
Şimdi her yerde kurtarıcı edasıyla terim diyor millet
Daha 3 ay önce söylesene takım neden oynamıyor deniliyordu

Her seferinde yeni takım kurulunca geliyor
Sağa sola menajer komüsyonculara dünyanın parasını yediriyor
İçine edip işler sarpa sarınca gidiyor
Sonra kurtarıcı edasıyla tekrar gelmek için her yerde reklamını yaptırıyor

Serhan Türk " medyada böyle bir algı oluşturuluyor ama böyle planlanan bir görüşme yok. iki başkanında ilk tercih kesin FT ile çalışma gibi bir düşünceside yok "

Aspor canlida söylediği cümle

(Bu adam DHA muhabiri ve bana göre diğer muhabirlerden çok daha içinde kulübün - başka yorumcu söylese yazmazdım, doğruluk payı vardır illaki)

Serhan Türk " medyada böyle bir algı oluşturuluyor ama böyle planlanan bir görüşme yok. iki başkanında ilk tercih kesin FT ile çalışma gibi bir düşünceside yok "

Aspor canlida söylediği cümle

(Bu adam DHA muhabiri ve bana göre diğer muhabirlerden çok daha içinde kulübün - başka yorumcu söylese yazmazdım, doğruluk payı vardır illaki)
Bu da kendinden çok emin konuşuyor ama sürekli patlıyor. Büyük ihtimale 1 kişiye soruyor, hayır deyince kesinlikle böyle bir şey yok kafasına giriyor. Uyuz oluyorum şu aralar.

Kendi yorumlamalarını beğenmiyorum ama ajansspor camiasından ya da Savaş Çorlu'dan vs daha çok kaile alıyourm haber düzeyinde
Transfer haberlerinden tutanı görmedim, kulüpte genelde doğru ama DÖ aday değil diye kasılıyordu. DHA politikası nedeniyle kesin olmadan haber yapmıyor, onun avantajı bence.

Transfer haberlerinden tutanı görmedim, kulüpte genelde doğru ama DÖ aday değil diye kasılıyordu. DHA politikası nedeniyle kesin olmadan haber yapmıyor, onun avantajı bence.

Transfer konusunda hiç bir kaynak %100 dğeildir zaten yav - hatta çok büyük kısmı %70 bile değildir.
Genede haber konusunda DHA politikası falan bile olsa bir şey dediğinde (yorum değil- tahmin değil - haber direkt) doğruymuş gibi bakıyorum biraz.

Üst Alt