Dursun Özbek: "Lucescu ile görüşmeler olumlu geçti, yarın yanıt verecek" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Lucescu ile görüşmeler olumlu geçti, yarın yanıt verecek"

Yalnız Demirkol Terim istifa ettiği gün söylemişti Lucescu Milli takıma, Terim Galatasaray'a gelebilir diye

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rezillik abidesi sözünün kulüpteki çaycıyla ağırlığı aynı. kepaze etti bizi lucescunun ayağına kadar gitti bu turşuyu sallayıp gönderdi ki böyle olduğunu adım gibi biliyordum

Şimdi benim merak ettiğim; Lucescu Milli Takıma gittiğine ve bize olmadığına göre bir üst akıl arayışı devam edecek mi, Sportif Direktör için başka aday/adaylarımız var mı? Lucescu olsaydı Tudor' a üst akıl lazımdı, olmazsa lazım değil mi? Günü kurtarmak için saçma sapan bir işe kalkıştılar, onu da ellerine, yüzlerine bulaştırdılar.

DGPIA6VXgAQkSbH.jpg

bize gelme ihtimali varken alzheimer ilan edilen luce yarın aslında kemik yaşı 60 mış diye lanse edilir medya tarafından. ülke komple galatasaray düşmanı bize attıkları kaçıncı kazık

Normal bir insan bu kadar şeyden sonra insan içine çıkamaz bu başkan bozuntusu muşmula gibi suratıyla utanmadan çıkıyor çıkacaktır da onda o yüz ne var. Lan bari alamayacaksın açıklama yapma rezil herif.

lucescu GS dan intikamını aldı.kimse dursuna kızmasın.dursun bu çingene ile konuşmaya gitmeden önce bu şopar TFF ile anlaştım görüşme halindeyiz gelmenize gerek yok başkan diyebilirdi..bu konuda dursuna suç bulamadım ama bu dursunun hemen istifa etmesi gerektiği gerçeğini değiştirmiyor..acil olarak dursun istifa..

Üst Alt