Dursun Özbek: "Mete Kalkavan ipimizi çekti!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Mete Kalkavan ipimizi çekti!"

Dursun Özbek: "Başakşehir de iyi takım. Galatasaray da zaten bu kupanın en çok kazananı"

Dursun Özbek: "Bir cümlem var, Mete Kalkavan görevini yaptı"

Dursun Özbek: "Mete Kalkavan, ligden sonra kupada da Galatasaray'ı bitirmek için hamleyi yaptı"

Dursun Özbek: "Ben bu maçta hakem hatalarının üzerinde duruyorum ve 'Pes' diyorum artık"

Dursun Özbek: "Geçen hafta Karabük'teki penaltı, penaltı mıydı? Burada 1,5 metre ofsayt, Emre dirsek attı"

Dursun Özbek: "Tek bir sözüm var, Mete Kalkavan görevini yaptı!"

Bu adam her maçımızı böyle yönetiyor 3 aşağı 5 yukarı,niye engelleyemiyorsun maçlarımıza verilmesini?Engelleyemiyorsan orada işin ne,dingonun ahırı mı burası.

Dursun Özbek: "Başakşehir de iyi takım. Galatasaray da zaten bu kupanın en çok kazananı"

Dursun Özbek: "Bir cümlem var, Mete Kalkavan görevini yaptı"

Dursun Özbek: "Mete Kalkavan, ligden sonra kupada da Galatasaray'ı bitirmek için hamleyi yaptı"

Dursun Özbek: "Ben bu maçta hakem hatalarının üzerinde duruyorum ve 'Pes' diyorum artık"

Dursun Özbek: "Geçen hafta Karabük'teki penaltı, penaltı mıydı? Burada 1,5 metre ofsayt, Emre dirsek attı"

Dursun Özbek: "Tek bir sözüm var, Mete Kalkavan görevini yaptı!"

Sen o koltukta nicin oturuyon capsiz herif.Ipini cektirirsen ceken cok olur. Galatasaray senin neyine. Point oteli bile idare edemiyon.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakem ayrı, Emre zaten tillahı orası ayrı konu ama yine de bahane değil. Çok klasik olacak ama büyük takımsan hakemi de yeneceksin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt