Dursun Özbek: "Mevcut yabancı kuralının en az 1 sezon daha devam etmesinde fayda var!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Mevcut yabancı kuralının en az 1 sezon daha devam etmesinde fayda var!"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek:

"Mevcut yabancı kuralının en az 1 sezon daha devam etmesinde fayda var. Adaptasyon kolay değil, yapılan kontratlar var. Yabancı havuzu kulüpler için önemli. 1 sene daha böyle devam ederse kulüpler rahat nefes alacaktır diye düşünüyorum."

"Teknik direktörümüzü en en kısa sürede açıklayacağız"

"Galatasaray olarak Mehmet Büyükekşi'yi destekliyoruz. Çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Kendileriyle de problemleri tartışma fırsatı bulduk. Kulüplerin yapması gereken ona destek vermesi lazım."

"Türk futbolunun birikmiş problemlerinin bir sene içinde çözülüp çözülmeyeceğini göreceğiz. Ama Mehmet Büyükekşi'nin iyi niyetinden ve şeffaflığından kimsenin şüphesi olmaması gerekir."

1655364644253.png

niye devam diyorsun ki - 14 yabancı ama istediğin gibi oynat de - kısmen serbest yani - herkes ekonomisine göre davransın batan kulübüde devlet kurtarmasın batsın gitsin.... Serbest olsun demeleri lazım şimdiden

Esas bunu soracaklarına mikrofon bulmuşken altyapı konusu sorsalar ne cevap verecek.

sonuçta gidiyor haberleri olanlar daha imzalamayanları koruyacak durum yok mu - bence var . Neyse... TD ile beraber yapılabilir bir şey bence ama çokta bu yöentime yüklenemiyorum bu konuda

Dursun Özbek: "Galatasaray olarak Mehmet Büyükekşi'yi destekliyoruz. Çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Kendileriyle de problemleri tartışma fırsatı bulduk. Kulüplerin yapması gereken ona destek vermesi lazım."

Yerlileri topladık bu sene de devam etsin seneye allah Kerim .yerlilerden verim alamazsak ya da satarsak yabancı serbest olsun deriz kurnazlığı ts ve fb de .Toptan kaldırın uçuk yerli oyuncu maliyetleri altında ezilmesin kulüpler.Formayı garanti görmesin artis irfanı mhy si diğer yerlisi..

Üst Alt