GSC Anket - Dursun Özbek mi, Eşref Hamamcıoğlu mu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Dursun Özbek mi, Eşref Hamamcıoğlu mu?

Dursun Özbek mi, Eşref Hamamcıoğlu mu?

• Dursun Özbek

Kullanılan: 47 51.6%
  • Eşref Hamamcıoğlu

Kullanılan: 44 48.4%

• Kullanılan toplam oy
    91
  • Anket kapatılmış .
Eşref boş da olsa bir şeyler vadetseydi Eşref derdim ama şu şartlarda maalesef Dursun.

Eşref'in teknik adam tercihi yanlış, bu ülkede şu anda yabancı teknik adamın başarılı olması zor görünüyor. Hep Derwal örneği veriyor ama öyle bir teknik adam dünyada her takım arıyor, futbolu baştan başa değiştirecek teknik direktörler çok yok, olanların da yeri belli zaten.

İkincisi parası yok ve bizim acil ihtiyacımız olan 3-4 bölge için de eldeki iyi oyuncularımızı satmaktan başka bir önerisi de bulunmuyor. Zaten eksik bölgelerimizde varken bir de elimizdeki iyi oyuncuları satıp daha da büyüyecek "kaliteli futbolcu" açığını nasıl kapatacak bilmiyorum. Yani kadro çok yetersiz kalacak ve bizim lig gösterdi ki kadro kalitesiz ise şampiyon olman çok çok zor. Eşref bey maalesef başarı da vadedemiyor.

Bu durumda en azından kaliteli bir futbol aklı ve Okan Buruk tercihiyle birlikte Dursun Özbek bana çok daha mantıklı geliyor.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ben bi hata yaptım ve dursun'a oy verdim.

615807974e3fe11ad876ad95.jpg

Üst Alt