Dursun Özbek, Muslera'yı Satıp Karcemarskars'ı Alabilir! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Muslera'yı Satıp Karcemarskars'ı Alabilir!

Birisini Piplica ile kiyaslayarak nasil översin yahu :D

Berbat bir kaleciydi.

Tomislav Piplica - Kurioses Tor - YouTube

Kalede Kahn, Lehman, ve Piplica varken, Bundesliga´nin en güzel zamanlariydi diye yazmisti biri youtube videolarinda. Hakli adam...

Piplica cizgide 1A bir kaleciydi, cilginlik yapmasi, ve epik goller yemesi bunu degistirmiyor. Piplica Bundesliga´da refleksleri belkide en iyi kalecisiydi. Piplica´nin deliligi yok zaten Karce´de, keske olsaydi, renk katardi lige.

Fazla fark olmadığını düşündüğünüz adam niye şu anda klupsüz acaba biri bizi aydınlatabilir mi? Hatta söylediğiniz gibi 3,5 kazanan adama 8 vereceklerine bu Karce yi alsalar ya.Hiç akıl yok bunlarda.

Fazla fark olmadığını düşündüğünüz adam niye şu anda klupsüz acaba biri bizi aydınlatabilir mi? Hatta söylediğiniz gibi 3,5 kazanan adama 8 vereceklerine bu Karce yi alsalar ya.Hiç akıl yok bunlarda.

Kulüpsüz kalalı 5 gün olmadı. Hangi takımlarla görüştüğünü falan bilmediğim için senin gibi sıkmayacağım bol keseden.

Karce Türkiye'de oynuyor, bi
zim gözümüzün önünde. İsteyip diğerlerinden önce biz alamayacaksak ölelim zaten. Ayrıca Muslera Karce'den kötü diyen göremedim başlıkta. (Aydın'ı sayma.) Biz de para kazanmak ve transfer bütçesi oluşturmak için böyle bir değişime gideceğiz.

Lan yettiniz be...

Muslera, Şino, Podolski, Telles, Bruma, Chedjou gibi isimlerden 3 tanesini satmadan nasıl yeni kadro kurmayı planlıyorsunu
z? Onu anlatın da tamam satmayalım diyelim biz de.

20120911021001-4796-big.jpg

Kulüpsüz kalalı 5 gün olmadı. Hangi takımlarla görüştüğünü falan bilmediğim için senin gibi sıkmayacağım bol keseden.

Karce Türkiye'de oynuyor, bi
zim gözümüzün önünde. İsteyip diğerlerinden önce biz alamayacaksak ölelim zaten. Ayrıca Muslera Karce'den kötü diyen göremedim başlıkta. (Aydın'ı sayma.) Biz de para kazanmak ve transfer bütçesi oluşturmak için böyle bir değişime gideceğiz.
Karce 5 aydır serbest oyuncudur avrupadan istediği her takımla sözleşme imzalayabilir bu bir. Ben değerlendirmemi kötüdürden yapmadım aynı seviyedelerse bizim düşündüklerimizi diğer takımlar niye düşünmesin diye sordum bu 2

Karce 5 aydır serbest oyuncudur avrupadan istediği her takımla sözleşme imzalayabilir bu bir. Ben değerlendirmemi kötüdürden yapmadım aynı seviyedelerse bizim düşündüklerimizi diğer takımlar niye düşünmesin diye sordum bu 2

O kuralı biliyorum ve Karce maksimum 1 haftadır serbest. Oyuncu isterse görüşebilir başka bir kulüple, ne için nasıl görüşmediğini bilmediğim için senin gibi bol keseden atmayacağımı tekrardan bildiriyorum.

Aynı seviyede diyen de olmadı.

konoplyanka gecen sezon serbest birakildi, 6 aydir o da ''serbest''di? Montolivo yeni sozlesme imzaladi.
Osvaldo kulupsuz, Ben Arfa... Feghouli'de... bunlar kotu oyuncu mu? Yani argumentinin bir anlami yok malesef.

Belkide diger takimlarda dusundu, belkide 5-6 tane kulup teklif etti, nerden biliyoruz bunu, var mi bir kaynagan?

konoplyanka gecen sezon serbest birakildi, 6 aydir o da ''serbest''di? Montolivo yeni sozlesme imzaladi.
Osvaldo kulupsuz, Ben Arfa... Feghouli'de... bunlar kotu oyuncu mu? Yani argumentinin bir anlami yok malesef.

Belkide diger takimlarda dusundu, belkide 5-6 tane kulup teklif etti, nerden biliyoruz bunu, var mi bir kaynagan?

Belirttiğim gibi atmayı seven biri kendisi belli, saygı duyuyorum.

Lan yettiniz be...

Muslera, Şino, Podolski, Telles, Bruma, Chedjou gibi isimlerden 3 tanesini satmadan nasıl yeni kadro kurmayı planlıyorsunu
z? Onu anlatın da tamam satmayalım diyelim biz de.

sana şöyle anlatayım o paraya donk gibi davarlarla dolu yeni bi kadro kurulacağı için dursuna güvenmiyoruz. o saydığın isimlerin dışındaki bütün çöpleri ortalama 1 milyon euroya sat yıllık yüksek maaşlarından kurtul yeni kadro kur daha mantıklı

sana şöyle anlatayım o paraya donk gibi davarlarla dolu yeni bi kadro kurulacağı için dursuna güvenmiyoruz. o saydığın isimlerin dışındaki bütün çöpleri ortalama 1 milyon euroya sat yıllık yüksek maaşlarından kurtul yeni kadro kur daha mantıklı

Hayallere bak arkadas. Kulup boyle yonetilmez yemin ederim, ne siz gibileri nede Dursun gibi.
Herkesi 1 milyona sat... vay anam vay.

Bu yağlı surat bana inat yapıyor. Ben burada anasına küfür edim ceza yiyim diye yapıyor. Anansina acimiyor bide kodugumun yağlı suratı

Antep'te maaşlar ödenmiyor, artık zihnen de yorulduğunu belirtip ayrılmak istemiş, istese takımında kalırdı, efsane oldu orada. Daha iyi teklif beklediği için boşta yoksa bir kaç tane Anadolu takımı zaten teklif yaptı.

Bir kaleciye 8-10m verecek takım anca Avrupa'nın orta halli takımları olur. Muslera 3-4 sene daha çok rahat oynar. Teklif gelir mi soru işareti ama o potansiyel var.

Karce ise 33-34 yaşına gelmiş biri. Orta halli bir takımın bu yaşta muhtemelen ikinci kaleci olarak düşüneceği isim Karce yerine kendi ligindeki ya da daha iyi tanıdıkları başka bir kaleci olur. Bizim Avrupa derdimiz, tasamız yok. Lig için ise gayet yeterli bir kaleci olduğunu senelerdir görüyoruz. Anamızın liginde 1 sezon belki 2 sezon iş yapar. Parayı da başka pozisyonlara harcayabiliriz.

-----

30 gol atan takım bir zahmet düşmemeye oynasın. Düşmedilerse de bunda Karce'nin payı büyük.
Bir not daha düşeyim bu sene "ligde" Muslera'dan daha az gol yedi. Kadroları, savunmaları, hocaları, maaş sıkıntıları vs. her yönüyle bizden kötü halde olan bir takımdı Antep.
Muslera'nın akılda kalan maçları hatalı gol yediği maçlardı, Karce'nin ise kalesinde devleştiği maçlardı.

Bjk tolgaynan samp olmadi mi
bursa samp olurken kalecisi kimdi?
Mondi gittikten sonra aykut ve orkunla SHAMP olmadikmi lan

Üst Alt