Dursun Özbek, Nwakaeme ile Maaş Pazarlığına Başladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Nwakaeme ile Maaş Pazarlığına Başladı

🙄
herif geldiğinden beri ligin en iyi 2-3 kanat oyuncusundan biri yaw. vur dedik öldürmüşsün
Ekli dosyayı görüntüle 162675

istatitik türkiyede önemli olsaydı... kaç maç hakem desteklemsi var - kaç maç penaltı atmış . yeteneksiz değil - bana göre yeterli değil.

1 yıllıksa tamam - avruaplı sezonda çok laf ederiz. Trabzonda oraya Babel'i koy o da böyle istatistik verirdi çünkü takım oalrak iyilerdi. orta sha yığıyordu atağı ileri - kimi maçta 5 dk rakip yarı sahada izliyordun trabzou . orda iş yapar tabi

yaş zaten sıkıntı olan - ben napayım sadece ligde olduğumuz sezon potansiyel olarak 36 maçın 10-12 tanesini kaçırma ihtimali olan adamı .
yeteneksiz demiyorum kesinlikle - Kerem var sol açıkta yani, alcanda keremi mi kescen ya da alıştığı yerden mı çıkarıcaksın.

Bunu alırsan Kerem'i allah ne verdiyse satmışsın diye yorumlarım.
Rose falan gelecekse istemez zaten bildiğim kadarıyla hızlı tempolu kanatlar ile oynamıştı o gladbachta.

Rose falan gelecekse istemez zaten bildiğim kadarıyla hızlı tempolu kanatlar ile oynamıştı o gladbachta.
aklın yolu bir ... dibe inen hılzı topu kanattan taşıyıp ortadan gelene servis eden adam candır.

Bruma - Rodrigues - Onyekuru bu sezon Kerem (takım berbat olmasına rağmen) - ADS 'de Yunus (hani çok hızlı olmayan)

bu tip lazım. CL'de EPL'de o kadar maç izledik - kağnı gibi sağ sol açık olmamalı şahsi düşüncem.

istatitik türkiyede önemli olsaydı... kaç maç hakem desteklemsi var - kaç maç penaltı atmış . yeteneksiz değil - bana göre yeterli değil.

1 yıllıksa tamam - avruaplı sezonda çok laf ederiz. Trabzonda oraya Babel'i koy o da böyle istatistik verirdi çünkü takım oalrak iyilerdi. orta sha yığıyordu atağı ileri - kimi maçta 5 dk rakip yarı sahada izliyordun trabzou . orda iş yapar tabi
iyi topçu her yerde iyi topçudur yakın örnek visca. nwakameyi bjkye karşı israil takımındayken de izlemiştim orada da iyiydi. biz 3 senedir teneke almazken tsnin 3 kupa almasına da baya katkısı olmuştur. hakem ittirilmeleriyle oyuncu değerlendireceksek ligden topçu beğenmemiz lazım

Eğer gerçekten böyle bir şey varsa planlama yanlışlarına devam ettiğimizi gösterir. Hocayı belirlemeden oyuncu transferine kalkışmak başlı başına hata.

iyi topçu her yerde iyi topçudur yakın örnek visca. nwakameyi bjkye karşı israil takımındayken de izlemiştim orada da iyiydi. biz 3 senedir teneke almazken tsnin 3 kupa almasına da baya katkısı olmuştur. hakem ittirilmeleriyle oyuncu değerlendireceksek ligden topçu beğenmemiz lazım
Edin Visca'yı sabaha kadar tercih ederim Nwakameye. Epey farklı tipte oyuncu bana göre ikisi. Hakem üzerinden değil değerlendirmem - istatistiklerini tüm TS'nin dış etken faktörü var ama.

Edin Visca'yı sabaha kadar tercih ederim Nwakameye. Epey farklı tipte oyuncu bana göre ikisi. Hakem üzerinden değil değerlendirmem - istatistiklerini tüm TS'nin dış etken faktörü var ama.
tiplerini değil kalitelerini benzettim hocam.
dış etkenler var elbette var ama geçen seneki kadar bariz şeylerin olmadığı hüseyin cimşirli sezonda da iyiydi herif. yaşı başı maaşı bize ister miyim emin değilim ama totalde iyi topçu bence en azından bu konuda anlaşalım :d

Üst Alt