Dursun Özbek Resmen Aday | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Resmen Aday

Dursun Özbek Galatasaray Başkan adaylığını resmen açıkladı.

Dursun Özbek: "Çok kuvvetli bir liste olacak. Bu dönemde Galatasaray'ı seven herkesin katkı vermesi gerekiyor."

Dursun Özbek: "Ünal Aysal benim ağabeyim. Seçim için bir konuşmamız olmadı"

Dursun Özbek: "Seçim süreci futbol takımını kötü etkilemez. Seçim Galatasaray'ın bir gerçeğidir."

Dursun Özbek: "Önümüzdeki hafta başkan adaylığıyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceğim."

"Ünal Aysal'la görüşüyor musunuz" sorusuna Dursun Özbek: "Aysal'ın Antalya'daki otellerini satın aldım. Bu nedenle görüşüyoruz."

Sedat Doğan,Emir Sarıgül,Adnan Nas,Ebru Köksal vb. kişilerde listesinde olur muhtemelen. Aysal bu hacı dayıyı destekleyecek gibi gözüküyor.

NE aysali ya. aysali takan mi var camia icinde bu secimlerde :)

Inan kiracin adami bu abimiz. Adnan öztük kazairsa inan kiracin dönemi bitmis olur resmen veya cidi tokat yemis olur kongreden.
Bence o tokti yemez inan kirac ama umarim yanilirim.

Inan kiracin adami bu abimiz. Adnan öztük kazairsa inan kiracin dönemi bitmis olur resmen veya cidi tokat yemis olur kongreden.

ben aysala yalancı deyince burda bazı arkadaşlar sinirleniyor ama adam yalancının teki.
en son ibrada konuşurken transferleri hoca istedi demişti. aysal fan boys da hep bunu savunuyor

birde başka kaynaktan dinleyelim;
Tugay Kerimoğlu: "Meşhur devre arası transferlerinde dendi ki bu oyuncuları hoca neden aldı?Sorulmadı ki bu oyuncular hocanın isteği miydi?"

her seçimin olmazsa olmazı Turgay Kıran da adaymış

Turgay Kıran: "Genç ve dinamik bir ekiple geliyoruz. Çok ilginç projeler hazırladık. Bunu yakın zamanda açıklayacağız."
Turgay Kıran: "Bizim projelerimiz hazır. Parolamız Çilek. Çilekler için uğraşıyoruz. Çilekli pasta hazırlayacağız."
Turgay Kıran: İnan Kıraç ekibinin 1250 oyu var. Kalan 6000 küsür oya talibiz. Bu istediğin getirip istediğin gönderen İnan Kıraç'a karşıyız

O tokadı zaten Adnan Polat ile birlikte rekor oy alarak 2008'de atmışlardı. Ancak Adnan Polat devamını getiremedi. Adnan Öztürk'ü çıkardılar karşısına yine Adnan Polat kazandı hem de başarısızken. Ancak son sene artık taraftarın patlamasıyla Adnan Polat'ın kendi kendini bitirişini büyük keyifle izlediler. En kritik zamanda genel kuruldan önce de ibra edilmesin diye İnan Kıraç, Telegol'e bağlanıp Ünal Aysal'ı övdü ve cebinden 100 Milyon vereceğini söyledi. Sonrasında da en kötü sezonumuzu geçirdiğimiz bir zamanda bu sözlerde ibrenin tamamen İnan Kıraç'ın isteği doğrultusunda kaymasını sağladı.

Dursun Bey başkan seçilecektir, Adnan Öztürk'ü severim ama maalesef bu durumda şansı yok. İnan Kıraç ve Aysal'ın desteğini alacaktır Dursun ÖZBEK, bunun yanı sıra Ali Dürüst- A.Albayrak H.ÜSTÜNEL ekibi de Dursun ÖZBEK'i destekliyorlar. A.ÖZTÜRK'ü ilk defa POLAT'a karşı desteklemiştim hani şu meşhur transferlerin yapıldığı dönem herkes demediğini bırakmamıştı yalnızca 1 sene sonra herkes hain POLAT diye bağırıyordu. O zaman A.ÖZTÜRK'ün gelmesi ne kadar doğruysa bugünde D.ÖZBEK'in gelmesi o kadar doğru.

Dursun Bey başkan seçilecektir, Adnan Öztürk'ü severim ama maalesef bu durumda şansı yok. İnan Kıraç ve Aysal'ın desteğini alacaktır Dursun ÖZBEK, bunun yanı sıra Ali Dürüst- A.Albayrak H.ÜSTÜNEL ekibi de Dursun ÖZBEK'i destekliyorlar. A.ÖZTÜRK'ü ilk defa POLAT'a karşı desteklemiştim hani şu meşhur transferlerin yapıldığı dönem herkes demediğini bırakmamıştı yalnızca 1 sene sonra herkes hain POLAT diye bağırıyordu. O zaman A.ÖZTÜRK'ün gelmesi ne kadar doğruysa bugünde D.ÖZBEK'in gelmesi o kadar doğru.

aysalın desteği ne demek ben anlamadım.
aysalı kulüpte sözü geçen birisi mi sanıyosunuz? 12 yıl önce kulübe üye olmuş bir adam. arkasında inan kıraç olmasa ibra bile olamazdı. ne aysalın desteği?

bence çok fazla büyütüyorsunuz gözünüzde aysalı.

Üst Alt