Dursun Özbek: "Satış çok yapmayacağız, bol bol transfer yapacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Satış çok yapmayacağız, bol bol transfer yapacağız"

Galatasaray başkanlık seçimi için 11 Haziran bekliyor. Başkan adaylarından Dursun Özbek ise çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Galatasaray'da herkes 11 Haziran'da yapılacak kongreyi beklerken başkan adayı Dursun Özbek şimdiden seçim sonrası hazırlıklarına başladı.

Eşref Hamamcıoğlu'yla sıkı bir yarışa giren Dursun Özbek, "Satış çok yapmayacağız, bol bol transfer yapacağız" diyerek taraftarları heyecanlandırdı.

Taraftarların büyük kısmı Fatih Terim'in yeniden Galatasaray'ın başına geçmesini isterken Özbek'in bu hafta içinde Terim'le bir araya gelmesi ve 11 Haziran sonrasını masaya yatırması bekleniyor.

NTVSPOR

Eşref bana sporla o kadar alakasız geliyor ki ve o kadar güvenmiyorum ki Dursunu bile destekleyesim geliyor. 3 ay önce biri bana bunu söylese döverdim onu. Kulubün ve bizim halimiz pürmelalimiz bu kadar acıklı işte.

Terim'i getirmezse Dursun'a bile tamam diyecek kıvamdaydım lakin Terim haberleri çıkıyor korkarımki en korkunç senaryo gerçekleşecek. Saçma sapan adamlara yine saçma sapan bonservis ve maaşları gömüp kulübü tamamen batırabilecek bir seçenek oluştu. Bir seneye kalmaz kulübün helvasını kavururuz. Bu şartlar altında mecburen Eşref beyi destekleyeceğim. Yazık çok yazık.

Üst Alt