Dursun Özbek, Seçim Kararını Cumartesi Günü Aldı İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Seçim Kararını Cumartesi Günü Aldı İddiası!

Bu şebek yeniden seçilirse bakın görün kavgayı dövüşü klübü satan adam 2-3 başkan adayı arasından seçilirse bi de,bu klübü lise dışına açmayan beyefendilerin g.. kan alınıyo m alınmıyo m göreceğiz.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adam niye secim karari aldi? Biri aciklasin bunu bana. Yok yoneticiler Fatih Terim gelirse istifa tehditi diyorlar da, dun Dursun demedi mi Terim konusu gecmedi diye? Mayista secimi kaybetme korkusu var herhalde ve gelecegini saglama almaya calisiyor.

kabul edelim ki benzinci eşref ve tayfasına ayarı vermesi güzel oldu dursunun. geldiğinden beri ilk kez başkan gibi davrandı

Bu adam niye secim karari aldi? Biri aciklasin bunu bana. Yok yoneticiler Fatih Terim gelirse istifa tehditi diyorlar da, dun Dursun demedi mi Terim konusu gecmedi diye? Mayista secimi kaybetme korkusu var herhalde ve gelecegini saglama almaya calisiyor.

Ahmet Ocaklı'yla görüşmüş, Mayıs'ta şampiyon olamazsak tekrar seçilme ihtimali az falan diye erkene aldı işte. %99.9 kazanacak Dursun, bu kadar kısa sürede güçlü aday çıkmaz.

Dursun mal falan gözüküyor ama çok akıllı bir herif. Terim haberini attı ortaya ama foyası çabuk meydana çıktı.

Adam tek aday olup yönetim kurulunu değiştirecek diğer aday olursa onlarida yönetime alacak
Bu taraftara dursun çok bile

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dolduruşa gelme renktaş bunlar yalan haber,dursun koltuğu sağlama almak için yaptı bu işi,Fatih Terim'i de getiremez Mehmet Özbek ile uyuşmaz Fatih Terim
benim izlenimim dursun cidden terimi getirip bu yükten kurtulmak istedi ama belli ki bayadır engel olmuş o can topsakal tayfası istifa şantajıyla. bu söylediklerim dursun başkan olsun anlamında değil dursundan kurtulduğumuz gün bayramım olur ama benzinci eşref tayfasının şantajlarını geriye çevirip onlara saplaması feci hoşuma gitti yalan yok. umarım iyi bi başkan adayı çıkar da beraberinde terimi de getirir bir taşla iki kuş vurmuş oluruz

Üst Alt