Dursun Özbek Seçime Direniyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Seçime Direniyor!

Fiko maddi anlamda berbat olan Kulüple son 2-3 yil neler yaptigi ortada.
Beşiktaşın borcu bunlara rağmen arttı mı artmadı sen onu söyle.

Fiko denen herifin başkanlığını beğeniyorsanız o zaman mesela Aysal'a da sallamayın.

Fikonun sıfır sportif başarısı var başkanlık döneminde. Daha (bizim taraftarda) kimsenin beğenmediği Türkiye kupasını bile alamadı adamlar. Bu sene şampiyon da olamayacaklar.

Yine elleri bomboş kalacak sezon sonu.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Fiko denen herifin başkanlığını beğeniyorsanız o zaman mesela Aysal'a da sallamayın.

Fikonun sıfır sportif başarısı var başkanlık döneminde. Daha (bizim taraftarda) kimsenin beğenmediği Türkiye kupasını bile alamadı adamlar. Bu sene şampiyon da olamayacaklar.

Arsenal = wenger
Eşitir bjk = fiko

Göz boya oynadığın futbol ile ama başarı sıfır.

Arsenal ama en azından mali olarak iyi sayılır durumda. Fikonun şansı bilic ve önderin az çok iyi tutması yaptıkları kadro mühendisliğinde. Fikonun hiç bir başarısı olmadığı gibi 2 yıldır stadı açıyoruz deyip taraftarı ile dalga geçiyor.
Borç desen Nirvana ya ulaşmış ve üstelik hiç bir gelir üretecek projesi yok.

Arsenal = wenger
Eşitir bjk = fiko

Göz boya oynadığın futbol ile ama başarı sıfır.

Arsenal ama en azından mali olarak iyi sayılır durumda. Fikonun şansı bilic ve önderin az çok iyi tutması yaptıkları kadro mühendisliğinde. Fikonun hiç bir başarısı olmadığı gibi 2 yıldır stadı açıyoruz deyip taraftarı ile dalga geçiyor.
Borç desen Nirvana ya ulaşmış ve üstelik hiç bir gelir üretecek projesi yok.
Arsenal örneği güzel :)

Ben anlamıyorum bu Fiko nun niye beğenildiğini. Tamam takım transfer konusunda güzel hamleler yaptı ama sportif başarı gelmedikten sonra ben bir başkanı başarılı bulmam.

Ilk ve en büyük kriter her zaman sportif başarıdır eğer sen "ben zirveye oynayan bir takımım" diyorsan. Bir de utanmadan Türkiye'nin en büyük kulübüyüz diyor Fiko, akıl var mantık var :D

Ben anlamıyorum bu Fiko nun niye beğenildiğini. Tamam takım transfer konusunda güzel hamleler yaptı ama sportif başarı gelmedikten sonra ben bir başkanı başarılı bulmam.

Ilk ve en büyük kriter her zaman sportif başarıdır eğer sen "ben zirveye oynayan bir takımım" diyorsan. Bir de utanmadan Türkiye'nin en büyük kulübüyüz diyor Fiko, akıl var mantık var :D

Takım looser, gitsin kendi mi oynasın abi futbolcular yerine? Kendi başkan olarak yapabieceklerini, yapması gerekenleri yapıyor. Ama takım looser, bir boka yaramıyor. Ligin açık ara en iyi futbolunu da oynasalar gene şampiyon olamıyorlar. Borc da normal olarak artıyor...

Taraftara oynuyor normal karşılıyorum bu durumu. Seviye olarak saçma tabiki ama tinerci toplumu kandırmak zor değil galiba. Transferler söyledin de bunları fikonun futbol bilgisi ile oldu demekte saçmalık bence. Bilic mi ki bence oydu veya önder ile olmuş transfer başarısı oldu bence orda. Aldıkları adamlarda zor transferler değildi ikna etme konusunda yani.

Burada sportif basariyi övmedim zaten, bok çukurunda olan takimi sampiyon adayi çevirmesinden bahsediyorum. Yabanci hocasini plan projeli bir sekilde seçti

aysal gibi sirf egoyu tatmin etmek için saçmasapan hoca tercihleri yapmadi

Üstelik aysalin harcayabildigi para ve Fikonun harcayabildigi parayi kiyasla :)

Biz bok çukurundayiz. Birisi bizi çok para harcamadan kurtarmasi lazim.

Son düzenleme:
Fiko da İQ sorunu olan bir başkan.

Dursun en kötüsü açık ara. Normal bir zekaya sahip Aziz bile bu sene havlamadan işi götürecegini anladı.

Rakip yok , başkan yok karşısında çünkü.

yani demek istemiski ben buraya galatasaray hatri icin baskan olmadim, kendi cepimi doldurmadan gitmem, büyük pastadan (riva,florya) payimi almadan hic biryere gitmiyorum demis.
bu adam ibra etmiyeceksin defolup gidecek.

Diren Dursun diren şimdiden alıştır kendini çünkü yakında başka şeylere direnmek zorunda kalacaksın...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dipnot: Aysali Mancini ve Prandelliyi musallat ettigi dönemindeki hatalardan dolayi salliyoruz, ilk 2 sezonundan dolayi degil. Ve Prandelli ve Mancini döneminde sportif anlamda Fiko ile arasi o kadar büyük oldugunu söyleyemezsin: 1 Kupa vs 0 kupa.

''Muhalefetin yoğun baskısına rağmen'' kısmını anlayamadım?!...

Ben mi gündemi yeterince takip edemedim, JB leri heybetli birden çok başkan aday adayı ciddi projelerle orta çıktı, muhalefet(?!) in çığ gibi büyüyen desteğini arkasını alan güçlü bir aday gümbür gümbür gelmekte de bir ben mi duyamadım gümbürtüyü?!...

Daha geçenlerde eski başkanlar toplanıp destek mesajları vermedi mi?...

Neler oluyor yahu?!...

(Bir halt olmadığını ve olmayacağını biliyorum maalesef; akılları sıra taraftarın infialinden tiraj kovalayacaklar, masa başında sandalyeye direkt temas eden yerlerinden uydurduklarıyla...Alan razı veren memnun durumu yani)...

İlk geldiğindeki şevk diyor birde... Tabi kondun hazır kupalara, karınla o kamera senin bu kamera benim diye dolaşırken herşey güllük gülistanlıktı değilmi?

Galatasaray taraftara açılmadığı sürece dursun gider ali veli gelir bu düzen değişmez.Tepki gösterilmesi gereken kişi emin olun dursun özbek değil. Bu çarpık düzen. Çay bahçesi olarak GS adasını kullanan bir zihniyet düşünün.. Burada tek suçlu özbek değil.Yönetim kurulu bir boka yaramayan adam dolu, hiç biri bir bok bilmez anlamaz.Bu düzen üyelik sistemi gelmedikçe değişmez.

Genç beyinler , farklı görüşler olmadıkça biz hep başa sarmaya devam edeceğiz..

Üst Alt