GSC Haber - Dursun Özbek Seçimi Kazanırsa Okan Buruk ile 2 Yıllık Sözleşme İmzalanacak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek Seçimi Kazanırsa Okan Buruk ile 2 Yıllık Sözleşme İmzalanacak

Sanmıyorum.Hocamiz imkansız denilen kadrolarla sağlam başarılar kazandı.Ozellikle Akhisar gibi bir takımla Türkiye kupası alması. basaksehirle şampiyonluk yaşadı.Bir önceki sezon 13. Olan bir takımı yeni kurulan bir takımı şampiyon yaptı.Bu senede her türlü şerefsizliğe rağmen şuan lideriz.Okan hocamızin ileride ki kariyerinin çok daha başarılı olacağına inanıyorum

Ben hoca başarısız demedim zaten sadece rakibe göre formasyon oluşturduğunu düşünmüyorum..Biz alanyayla bayerne aynı oyunu oynamaya çalıştık biri beceriksizdi gecisleri yapamadı pozisyon bulamadi diğeri bolca pozisyon buldu ama değerlendiremedi.. 4-3luk Manchester maçında bile ilk 30-40 dk acayip pozisyonlar vermiştik.. Bu oyun tarzı skor olarak dengede gidince çok hoşumuza gidiyor elbet ama rakibe göre oyun kısmını geliştirmesi Avrupa'da başarılı olmak için..

abi niye senaryo dallandırıyorsunuz , şampiyon olacak 2. senesinde de ...

50 yönetim değişsede devam edecek yeni kontratla - "hadi ben ingiltereye gidiyorum TD lazımmış oraya" mı diyecek GS yi bırakıp Okan Buruk...

Üst Alt