Dursun Özbek: "Siz Türkiye'de yaşamıyor musunuz kardeşim?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Siz Türkiye'de yaşamıyor musunuz kardeşim?"

Sportif başarı olmadan ekonomiyi düzeltiyor yalanı da bitsin artık ya. Şampiyonluk geliri yok, şampiyonlar ligi geliri yok, taraftar küsmüş maça gitmiyor forma almıyor sonra ama bak mali durum iyiye gidiyor falan.

Türkiye'nin çok acı bir gerçeği bu.ŞL gelirinden ziyade bence taraftarın stadı doldurup storeları yağmalaması daha önemli hem maddi hem manevi açıdan.Yoksa kuru kuruya ŞL gitmenin de hiçbir artısı yok bana göre.

Bu adam resmen gerizekalı, nasıl otel sahibi falan olmayı becermiş çok ilginç.

Allah belanı versin senin şerefsiz adam.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Adi herif kur farkı diye ağlayacaksan öyle aldığın adamlarla TL üzerinden ablaşma yapaccaksın ki ağlamaya yüzün olsn

Veya sen bilmiyon mu kur fakının artacağını Riva+Florya iin neden TL üzerinden anlaşma yapıp dahada zarara soktun bizi ?

bir iki tane satilmis onun bunun cocugunun yaptigi gazlamalari (ki büyük ihtimal kendileri yaptiriyor, basta Sinan Engin serefsizine gazlatiriyor) kimse dinlemiyor yagli p.....
az kaldi az, yakinda defolup gideceksiniz, hemde tekme tokat gideceksiniz!!

Yahu once aysal zamaninda selcuk ile burak, sonra yarsuvat zamani sanirim sabri , dursun zamani sneijder

hepsi tl yi duyunca kalkariz masadan demediler mi ?

arda barcelonada tl ile mi sozlesme yapiyor turk oyuncu diye , hepsinin tl olmasi lazim , yabancilar euro ile kendilerini garantiye alacaklar ama turkler bizim cocuk diye tl ye talim edecekler , yok ya

hepsi ya tl olur ya da euro olur . Del bosque ye git dersin 7 milyon euro nu alir , bizim cocuk riza yi postalarsin 100 bin tl alamaz

oyle dunya yok

Evet . Bir kac kez sagima bunu soluma yarsuvati alip halef selef diye paylasimlar yaptim

ya da ikisiyle ayri cekilip resimleri yanyana birlestirmis de olabilirim

ilk baskan secildiginde tesekkur kahvaltisi vardi da ! Hesaplar sirkettendi tahmin edilecegi uzere , hinca hinc doluydu kalamis sagolsunlar katilim yuksekti

Evet . Bir kac kez sagima bunu soluma yarsuvati alip halef selef diye paylasimlar yaptim

ya da ikisiyle ayri cekilip resimleri yanyana birlestirmis de olabilirim

ilk baskan secildiginde tesekkur kahvaltisi vardi da ! Hesaplar sirkettendi tahmin edilecegi uzere , hinca hinc doluydu kalamis sagolsunlar katilim yuksekti

Peki son bir şey daha,diyelim x kişisi Galatasaray'a üye olmak istiyor.Referansa ihtiyacı var.Referans yetkisi var mı sizin?

Yine bir yalan..

C6OZWJSWUAEd5e-.jpg

Yeter be kardeşim. O kadar para döküp serdar,amet,cavanda,garry gibi mükemmel topçular almış yönetime bu kadar da yüklenilmez. Napsın adamlar daha!!

Her uyenin referans olma hakki vardir ama referans bolumunde benim ismim gorunurse "bu kim ya" tepkisinden baska sonuc dogmaz

Üst Alt