Dursun Özbek Soyunma Odasına İndi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Soyunma Odasına İndi!

Birbirinizi yiyin şerefsiz herifler.Sıçtınız takım içine be.Utanmaz insanlar diyecem dilim varmıyo size insan demeye.

Bari adamların olumlu yönlerini alsak.Fener'in 5 sezonda aldığı toplam iç saha mağlubiyetinden fazlasını bu sezon aldık.

Valla doğru diyosun fener gibi en azından yağcı olabilsek en azından ülker gibi bir basket takımı falan olurdu.Ne bilem nerde görsem fb tvyi överler.Bizim gs tvyi açınca 2 dk zor dayanıyorum.Belki daha da vardır ama bizde bildiğin 0 diyecem 0 bile değil.Bari bir halt yapamıyon bir yerlerden kopya da mı çekemiyon.Gerçekten anlamsız.

Valla doğru diyosun fener gibi en azından yağcı olabilsek en azından ülker gibi bir basket takımı falan olurdu.Ne bilem nerde görsem fb tvyi överler.Bizim gs tvyi açınca 2 dk zor dayanıyorum.Belki daha da vardır ama bizde bildiğin 0 diyecem 0 bile değil.Bari bir halt yapamıyon bir yerlerden kopya da mı çekemiyon.Gerçekten anlamsız.

Seneye sona eriyor umarım işkence.Seneye de bok gibi bir sezon geçiririz,Dursun s. olup gider sonra yükseliş trendimiz başlar.

Tek umudumuz o ama 25 marttaki genel kurulun yağcılığını görünce bu adi herif gene aday olur gene kazanır gibime geliyor.Bambaşka bir durum var ortada bilemedim.Üyelerin fikrini değiştirecek çok sağlam bir aday lazım.

2018'de Riva parası kulübün hesaplarına girmeye başlayacak,bence Dursun'un misyonu bitecek gibi seneye.Yeni gelen yönetim de o paralarla tıpkı 2011'deki gibi bir revizyona gider,yine 4-5 sene ortalığın tozunu atarız.Sonrası Allah kerim,ya istikrarlı bir kulüp haline geleceğiz ya da Milan gibi olacağız sonrasında.Bu bizim son şansımız ciddi anlamda.

De Jong haydi aslan Galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdırma fırsatı Xabi alonso'ya vurduğun gibi vur Dursun'a bu taraftarın kahramanı olursun ...

Sayende 2 senedir Galatasaray maçlarını izlerken kendimi bu durumda hissediyorum Dursun...

O kadar daralıyorum.

173760-24440.jpg

Üst Alt