Dursun Özbek: "Transfer raporunun hazırlanmasını bekliyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "Transfer raporunun hazırlanmasını bekliyoruz"

Dursun Özbek: "Kamp gayet güzel geçiyor. Güzel bir otelde kalıyoruz, çok iyi ağırlanıyoruz. Oyuncuların morali çok iyi. Zemin, sahalar çok iyi. Takımı havası da çok iyi."

Dursun Özbek: "Bu konuda zaten bir aradayız şu anda. Burada elimizdeki kadronun performans değerlendirmeleri yapılıyor. Bir rapor hazırlanacak ve yönetime verilecek. Transferin başlamasına daha epey var. Bu raporun hazırlanmasını bekliyoruz. Bir ihtiyaç varsa transfer yapılacak."

Aanholt, Mata, Gomis, Seferovic...
Bu dördünden devre arasında kurtulabilsek takımın önü çok açılır. İki transferle şampiyonluğa yürünür.

1- Kristiansen/Omar Campos gibi U21 sol bek
2- Saviola/Aguero tipi forvet

------------------------------------------Muslera(Jankat/Okan)-----------------------------------------
Boey(Dubois/A.Turap)--Nelsson(Ross/Metehan)--A.kerim(Emin)--Kazımcan(Kristiansen/E.Taşdemir)
-----------------------------------------Torreira(Ö.Baran/Berkan)---------------------------------------
--------------------------------------------Sergio(Midtsjö/Efe)------------------------------------------
Rashica(Yunus/Caner)------------------Mertens(Yusuf/Hamza)--------------------Kerem(BAY/Beknaz)
------------------------------------------Icardi(Aguero*/Baran)------------------------------------------

Ya forvet ya da kanat forvet, yani iki bölgede oynayabilen yırtıcı bir adamımız olsa çok iyi olacak. Yoksa bek ve kaleci de gerek bence. Gerçi Kazım da geldi. Beğeniyorum da yine de oraları yedeklemeli yapsak çok iyi olacak. Orta saha bu sene bol. Bir şekil idare ederiz diye düşünüyorum. Ben takımın oyunundan ciddi keyif alıyorum. Bugünkü maçtan da öyle. Bizim tek sıkıntımız pozisyonları gole çevirmede. Skorer bir adam olsa domine ederiz ligi. İki yesek beş atacak takımımız olsun özetle...

Üst Alt