Dursun Özbek "Transferde ciddi bir çalışma içerisindeyiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek "Transferde ciddi bir çalışma içerisindeyiz"

Dursun Özbek: "Bazı eksikliklerimiz var. Hocamızın vereceği raporlarla ihtiyaç duyulan noktalara transferler yapacağız. Detay vermek istemiyorum ama çok ciddi bir çalışma içindeyiz. Galatasaraylılar merak etmesin eksikliklerimizi gidereceğiz."

Biz eksiğimizin de fazlamızın da farkındayız. Sevgili Erden Timur çok sıkı takip ediyor. Transferde ne yapacağımız net olarak görünecek. Bugünden isim vermek yanlış olur."

- Gomis'in performansını nasıl buluyorsunuz?

Dursun Özbek: "Gomis'in performansını yorumlamaya ihtiyaç var mı? Galatasaray'a büyük katkı veriyor. Gomis, Galatasaray'a çok yakışan bir sporcu. Efendi bir sporcu. Hem kişiliğiyle hem de sportif anlamdaki katkılarıyla."

- Devre arasında ayrılacak oyuncu olabilir mi?

Dursun Özbek: "Elbette ki bu bir devirdaim. Galatasaraylılar endişe etmesin. Biz eksiğimizin de fazlamızın da farkındayız. Sevgili Erden Timur, Florya ile ilişkisini hiç kesmiyor. Transfer sezonu açılınca hareketlerimiz gözükecek."

Cok transfere gerek yok. Bir defa yabanci kurali var oyle istedigin gibi yabanci oyuncu alamiyorsun. Kaliteli yerli oyuncu zaten cok az. Iyisini alamazsin cunku yurt disinda oynuyorlar.

1-2 nokta atisi yapabiliyorsa yapsinlar devre arasinda, daha fazlasi israf.

Transferler umarım mevcut 11 deki kişileri yedek bırakacak kadar kaliteli olur. Alternatif diye yapılan transferin faydası büyük olmaz

Devre arası yıldız isim beklentim yok, 11 için ne tercih edilir bilmem ama transfer yedeğe mi yapıldı, çıkanı aratmasın, kalite düşmesin kafii.

şampiyonluk için nefesi yetmeyecek takımın. bu uğursuzluğu çözmek lazım skoru bulamayınca daha da hırpalıyor topcular kendilerini 90dk ya yayamıyoruz enerjimizi.

Hayret ben ciddi çalışma içerisine gireceklerini düşünmüyordum ama gerçekten Galatasaray’ın problemlerini öngörebilen bir yönetim ve teknik kadro var bunu açıkça belirtmeleri güzel

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt