Dursun Özbek: "Transferleri bir an evvel bitirmek zorundayız"


5152492.jpg

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, gelecek sezon çok daha başarılı bir Galatasaray ortaya çıkarmak için çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.


ALS-MNH Derneği tarafından Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen geceye eşi Mesude Özbek ile katılan Dursun Özbek, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Sarı-kırmızılı ekibin transfer çalışmalarıyla ilgili yöneltilen sorular üzerine Özbek, "Ligin bitimine 2 hafta kaldı. Galatasaray olarak çok istediğimiz yere gelemedik. Önümüzdeki sezon için eksiklerimizi tespit ettik ve çalışmalarını yapıyoruz. Önümüzdeki sezon Galatasaray için çok daha başarılı geçecek. Sistemde eksikleri telafi yoluna gidiyoruz. Transfer çalışmalarımıza çok önceden başlamıştık. Bittikçe de duyuracağız. Taraftarımızı memnun etmek birinci amacımız." diye konuştu.

Yeni sezon öncesi kaç oyuncu transfer etmek istedikleri konusunda sayı vermekten kaçınan sarı-kırmızılı kulübün başkanı, "Sayı vermek bence yanlış. Sezon bittikten sonra tam tespitler yapacağız. Ama az bir sayı da yok yani." ifadelerini kullandı. Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün’ün transferlerle ilgili sık sık yurt dışına gittiğinin hatırlatılması üzerine başkan Özbek, "Sezonu erken açmak zorunda kalabiliriz. Bu nedenle de transferleri bir an evvel bitirmek zorundayız." yanıtını verdi.

AA
 
Geleceği görüyor gibiyim.. Ligin beşinci veya altıncı haftası bir derbi , rezalet bir futbol ve gönderilen bir hoca.. Çöpe atılmış bir sene daha
 
Sus ulan sus konusma hıyar ağası.Sen anca komisyon transferi yaparsın

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
bu öyle bir herif ki seneye 3.olursak ben geçen sezon sonu daha iyi yerde bitireceğiz demiştim sözümü tuttum diyebilir
Fark etmez. Seçim var ve tekme tokatlık farkla point oteline dön denilir şampionluk gelmezse veya en azından güzel futbol ile kıl payı ikinci olmazsak.
Hiç kaçışı yok yani. İstediği kadar bla bka yapsın bu saaten sonra. Futbol takımı ya başarılı olur yada başarılı olur başka türlü hiç şansı olmaz seçimde seneye. Bayada başkan adayı olacak
 
Iste her sene, kim baskan olursa olsun, gelen bir aciklama. Sanirim Unal Aysalin ilk sezondan haric her sezon en gec baslayan kulubuz
 
Üst Alt