Dursun Özbek: "VAR ancak, Galatasaray'ın golünü iptal etmek için var!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek: "VAR ancak, Galatasaray'ın golünü iptal etmek için var!"

1666559653220.png

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Alanyaspor maçındaki hakem yönetimini sert bir dille eleştirdi ve adalet vurgusu yaptı.

Dursun Özbek: "Böyle bir operasyonu bekliyorduk. İki haftadır Türk futbolundaki adaletin tecelli etmesi için her türlü kapıyı çaldık. Bizim söylemlerimiz sadece Galatasaray için değil."

Dursun Özbek: "Türk futbolunda adaletin eksikliği, her kulüp tarafından hissediliyor. Biz de bunun çağrısını yapıyoruz. Bunun eksikliği, Türk futboluna giderek zarar veriyor."

Dursun Özbek: "Galatasaray'ın önünü böyle kesemezsiniz. Ali Palabıyık'ın nasıl bir hakem olduğu belli. Ali Palabıyık görevini tam yapmadı, biraz daha kırmızı kart göstererek Galatasaray'ı hükmen mağlup etmesi lazımdı."

Dursun Özbek: "Sayın Büyükekşi, önümüzde daha uzun bir maraton var. Lütfen sözlerinizin arkasında durun ve bunların temizlenmesi için elinizden geleni yapın. Artık bıçak kemiğe dayandı, buradan öteye köy yok."

Dursun Özbek: "Bu maçı seyrettiğinizde neler hissettiniz? VAR, niye var? Kırmızı kartın doğru olup olmadığını anlamak için VAR'a gidemez miydi? VAR, ne zaman devreye girecek?"

Dursun Özbek: "Ligin 3'te 1'ini oynadık. Daha 2'si duruyor. Bir takımın hakkını yemek, sizi rahatsız etmiyor mu Allah aşkına?"

Dursun Özbek: "Ey Ali Palabıyık, sen bu gece nasıl uyuyacaksın?"

Dursun Özbek: "Eğer ben bile bu derecede isyan ediyorsam, yapılan işlerin kabul edilebilir tarafı yok. Bu Ali Palabıyık’ı çok mu aradınız? Getirdiniz yine tetikçi hakemi. VAR’da izleyenlerin hiç mi vicdanı sızlamadı?"

Dursun Özbek: "TFF, bu işi uzatmanın gereği yok. Ne yapacaksanız yapın. Bizi asacak mısınız, kesecek misiniz! Tavrımızdan 1 santim geri adım atmayız"

- Ali Palabıyık'a düdük astıracak mısınız?

Dursun Özbek: "Düdük asılsa ne olacak? Düdük asmayla Ali Palabıyıklar biter mi? Bizim düdük astırma gibi bir iddiamız yok. Biz düzeni hedef alıyoruz. Sayın TFF, Galatasaray'ın 10 maçını tekrar izleyin. Yapılanları perde arkasından seyretmeyin"

Dursun Özbek: "VAR'ın nesini anlatacaksın? Salı günü bizi çağırıyorlar. Salı günü gelmiyorum. Sizin VAR'ınıza inanmıyorum. VAR ancak, Galatasaray'ın golünü iptal etmek için var!"

Dursun Özbek: "Galatasaray'ın önünü kırmızı kartlarla kesemezsiniz, Palabıyık görevini tam yapmadı, 5-6 tane daha kırmızı gösterip hükmen mağlup etmesi lazımdı."

ulan diyeceğiniz şey gs taraftarı bu sene bir oyun oynanıyor şamp yapılmak istenen takım belli boşuna digitürke para vermeyin hepsini iptal edin bunlarıda allaha havale edin bizimde gücümüz yetmiyor bu kadar

Dursun Özbek: "Böyle bir operasyonu bekliyorduk. İki haftadır Türk futbolundaki adaletin tecelli etmesi için her türlü kapıyı çaldık. Bizim söylemlerimiz sadece Galatasaray için değil."

Dursun Özbek: "Türk futbolunda adaletin eksikliği, her kulüp tarafından hissediliyor. Biz de bunun çağrısını yapıyoruz. Bunun eksikliği, Türk futboluna giderek zarar veriyor."

Dursun Özbek: "Galatasaray'ın önünü böyle kesemezsiniz. Ali Palabıyık görevini tam yapmadı, biraz daha kırmızı kart göstererek Galatasaray'ı hükmen mağlup etmesi lazımdı."

Dursun Özbek: "Artık bıçak kemiğe dayandı. TFF başkanı, bu yapının önünü keseceğini söyledi. Sözünüzün arkasında durun artık."

la çıkın palabıyık isimli herif bu ülkede bi daha galatasaray'ın sırtından para yiyemez diyin olsun bitsin. ne bu müge anlı gibi hepiniz toplanmışınız

Üst Alt