Dursun Özbek, Yeni Yönetimini Oluşturuyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Buna yine oy verip bunu tekrardan seçen herkes haindir.

sent via GSC

Dursuncu olmadığımı biliyorsun hocam; ama şu sorunun cevabını merak ediyorum.

"Kimi seçsinler?"

Kim var! Aday yok. Geçen sene o kadar infial yaratıldı biri de çıkıp demedi ki "ben yönetime adayım." 6 ay kalmış seçime tek bir muhalif yok. Ali Koç 2 senedir "Ben aday olacağım" dedi ve oldu. Bizde yok.

bir daha seçilmesini istemem ama yönetim olarak 3 senelikte ciddi bir tecrübe yaşadıkları ortada.

mesela 2 sene futbol takımını kardeşine emanet etti 6. ve 4. olduk. bu sene profesyonellere emanet etti lideriz.

diğer branşlarda durumumuz malesef içler acısı.

şimdi ünal aysal gibi vizyoner fakat ayağını yorganına göre uzatacak bir gelecekse dursun gitsin ama dursun gibi biri gelecekse bari bu salaklar kalsın 3 senede tecrübelendiler.

Lincoln lafı geçince duygulandım bir anda ...

Neyse konumuza dönecek olursak yok ağa senin kredin doldu artık bu yıl şampiyon olsak bile yola seninle devam edilmemesi gerekiyor ...

"Kimi seçsinler?"

Kim var! Aday yok. Geçen sene o kadar infial yaratıldı biri de çıkıp demedi ki "ben yönetime adayım." 6 ay kalmış seçime tek bir muhalif yok. Ali Koç 2 senedir "Ben aday olacağım" dedi ve oldu. Bizde yok.
Yanlış hatırlamıyorsam 2011 seçiminde Aysal Mart ayında açıklamıştı adaylığını.

Beklemek zorundayız maalesef.

sent via GSC

"Kimi seçsinler?"

Umarım dediğin gibi olur. Sağlam bir aday çıkar. Ama olur da yeniden seçilirse taraftar olarak yapıcı eleştirilerde bulunarak nefesimizi ensesinde hissettirmemiz lazım. Yoksa kaybeden Galatasaray olur.

Dursun bir daha seçilmez umarım, biri çıkar aday olur inşAllah, Haldun Üstünel felan farketmez önce Dursun gitsin tabi.

Üst Alt