GSC Haber - Dursun Özbek Yeniden Başkanlığa Adaylığını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek Yeniden Başkanlığa Adaylığını Açıkladı

Pis sövüyorduk harbi benim 50 tane mesajım vardır tarihin en kötüsü diye

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
15-17 arası Jk şampiyon oldu. Eğer Jk şampiyon olabiliyorsa bizim yönetim kötüdür net. Kaldı ki Mario Gomez, Gignac, Gomis falan dururken Burak kızacak diye forvet almamıştı. Sağ beke Sabri istemiyor diye Maxi Pereira alınmamıştı. Ah ah. Abartmıyorum iyi yönetilsek 3 şampiyonluk fazlamız vardı.

15-17 arası Jk şampiyon oldu. Eğer Jk şampiyon olabiliyorsa bizim yönetim kötüdür net. Kaldı ki Mario Gomez, Gignac, Gomis falan dururken Burak kızacak diye forvet almamıştı. Sağ beke Sabri istemiyor diye Maxi Pereira alınmamıştı. Ah ah. Abartmıyorum iyi yönetilsek 3 şampiyonluk fazlamız vardı.
Köy peyniri hamzanın da kabahati var bunda

Dursun + hamza + cuneyt tanman 3luye bak halisaha turnuvasi organize edemezler

Sanıyorum Erden Bey'in bir karar aşamasında, ifadelerden anladığım. Kendisi devam etmek ister ise yer alacak sanıyorum.
Devam edeceği az çok belli oldu bence. Gerek taraftar gerekse genel kuruldan isteğe hayır demeyecektir. Bir de Özbek'i başkanlığa ikna edenlerden Timur o yüzden ona da hayır demez. Yönetim de olup olmayacağı başka yönetime de girebilir yada bu dönemki gibi Sportif Aş'nin başkan vekili olarakta devam edebilir.

Köy peyniri hamzanın da kabahati var bunda

Dursun + hamza + cuneyt tanman 3luye bak halisaha turnuvasi organize edemezler
Net. Hamza dönemi şampiyonluğu zaten bireysel kazanmıştık bana kalırsa. O dönem onu Cevat Hoca gibi gördüğüm için Şenol’u da istiyordum aslında ama adam akıllı 1 forvet, Selçuk yerine bir adam, bir de sağ bek alsak şampiyonduk ki o sezon yabancı sınırsıza dönmüştü. İyi oyuncular da boştaydı. Fena fırsat yediler

Üst Alt