Dursun Özbek'in İstifa Etme Zamanı Gelmiştir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in İstifa Etme Zamanı Gelmiştir

Gerekçeleri:
1) Kulüp ile ilgili yeterince alakalı olmadığı yetmezmiş gibi yeni sezonun başlamasına yakın zaman kala hala geçen sezonun kutlamalarına katılması
2) Kutlamalarda hazırlık maçından haberinin bile olmadığının açık açık beyan edilmesi
3) Transferlerin 2. kampa yetişeceğinin ve sonrasında tarihin 15 ağustos olduğunu belirtilmesi(M.Özbek)
4) Seçim öncesi ve akabinde yıldızlar gelecek diye vaat etmesi ancak sonucun koskoca bir hiç olması(Poldi hariç)
5) Seçimden önce(22.05.2015) basketbol için sponsorun hazır olduğunu belirtmesi ancak hala(26.07.2015) sponsorun ortada olmaması
6) Futbol takımı için forma sponsorunun hala bulunamamış olması(Nasıl bir marka yönetimi bu)
7) Kulübün idari yapısının düzgün olmaması(Bkz. transferden kim sorumlu bilmiyoruz, C.T. her transfer spekülasyonundan haberinin olmadığını belirtiyordu)
8) Medya karşısında ezik kalması ve yapılan taraflı haberlere karşılık verilmemiş olması
9) Zlatan İbrahimoviç transferini 1 kere olsun yalanlamamış olması ancak transfer ile ilgili sürekli kaçamak cevaplar verilmesi
10) Beklentileri yükseltecek açıklamalar yaparak taraftarı galeyana getirip şimdi para yok edebiyatı yapılması
11) FFP var deyip transfer yapamadıklarını belirtmesi ancak 3 çöp için 3,5 milyon yıllık ücret verilmesi(bkz. Sabri, JK, Bilal)
12) Sneijder gibi takıma level atlatacak oyuncu ile yeni sözleşmenin henüz imzalanmamış olması

hızlı bir şekilde aklıma gelip de yazdıklarım bunlar. Üzerine eklemeler yapılabilir. Bugüne kadar yönetim istifa demeyen ben malesef şu an yönetimin acizliği sebebiyle istifa etmesini istiyorum. Kulübümüzün bekası için önerim yönetimi Twitter üzerinden organize şekilde ciddi bir hashtag ile istifaya davet etmektir.

#DursunOzbekIstifaEtmelidir

istifa eder mi yaw. koltukta oturdugu her gün hem kendi hem yöneticileri prim yapıyor..

sonuna kadar şartları zorlar, ne zamanki fb'den sağlam bir fark yeriz, bırakır gider..

Hamza ile Dursun basimiza bela oldu yaptigi son aciklamalardan sonra hala hamzayi savunan varsa antuya gitsin.Stoper istemem forvet istemem kanat istemem 2.ligde ne kadar cop varsa doldurduk takima ne demek ya Aziz yonetse bizi bu kadar batiramaz eminim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Artik tek care Cem Uzan.İlk seçimlerde aday olacak dursunu istifa ettirmeliyiz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dursun tekme tokat kovulmalidir

adnandan beri bu kadar vasifsiz birini ilk kez göruyorum,2 temmuz inter maci öncesi florya basilmasi yönünde öneride bulunacagim ama banliyim biri organize etsin gidelim

herkes güclendi bizim kekolar tatli rekabet pesinde

Bu konu çok iyi ya üstteki yorumların hepsinin sahibi ceza almış. Dışardan bakan biri bu konuya yazdılar diye ceza aldı sanar :D :D

Delikanlı olsa, adaylık sürecinde her gün Ibra sorulurken, kafasını öne eğip cins cins sırıtmak yerine "Yok arkadaşlar gündemimde öyle bir şey." derdi.

Üst Alt