Dursun Özbek'le 1 Sezonda 4 Kupa Ama Yine de YÖNETİM İSTİFA! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'le 1 Sezonda 4 Kupa Ama Yine de YÖNETİM İSTİFA!

2 Süper Kupa
1 Türkiye Kupası
1 Eurocup..

Yukarıda ki istatistiklere bakıldığın da aslında ne kadar da başarılı bir başkan olduğunun konuşulması gerekli. Mesela Dursun Özbek bugün Galatasaray değil Fenerbahçe başkanı olsaydı Samandıra da heykeli dikilmiş, önü her akşam mumlarla aydınlatılıyor olurdu. Adına t-shirtler basarlardı. Çünkü Fenerbahçe taraftarı biatçıdır. Zaten iki kulüp taraftarını ayıran en büyük özellikte bu. Mesela Aziz Yıldırım Galatasaray'da olsaydı, 2000 yılında Galatasaray taraftarı kucaklayıp Boğaz Köprüsünden aşağı atardı. Şike davasında ertesi gün ihraç edilir, bir daha da kulüpte adı dahi anılmazdı, ama Fenerbahçe ne yaptı, sahip çıktı. Adına t-shirt'ler bastırıldı, Çağlayan'lara gidildi. Kendi diktatörlerini kendileri yarattı.

Şimdi gelelim bizim başımız da ki ne idüğü belirsiz adama. Süper Kupa'yı kazandığımız için kendisini bir rahatlamış hissediyor beyefendi! Şimdi ben bu kupayı kazandım, bunlar kupayı kutlar, bir tane de transfer yaparım bütün yediğim naneleri, kulübün anasını nasıl ağlattığımı, Donk'u alıp 2.5 milyon euro'yu Kasımpaşa'da ki yakın arkadaşıma nasıl peşkeş çektiğimi unutur sanıyorlar! Bizi Fenerbahçe taraftarı gibi görmeye başladı bunlar. 2-3 transfer yapacak, bir kupa alacak, bizde yaptığı bütün rezillikleri unutacağız. Yok öyleee! Bu kulübün tarihinin sportif açıdan tartışmasız en başarılı iki adamı Faruk Süren ve Ünal Aysal, o seni seçen iş bilmez kongrenin saçma sapan kararları yüzünden gönderildi. Sen sanıyormusun ki o pilavdan pilava gelen kongre üyesi bozuntıları seni kurtarabilecek. Bunlar o kadar yüzsüz ki, resmi siteden böyle bir yazı yayınlamaya dahi utanmıyorlar:
https://www.galatasaray.org/haber/futbol/dursun-ozbekle-futbolda-5-kupa/33012

Adam hiç bir katkısı olmadığı kupaları bile kendisi kazanmış sayıyor. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar. İnsan şu yazıyı yayınlarken utanır. Galatasaray'ı kocaman bir sirke çevirdiler. Arkalarında malum kişilerin destekleri, kulübü yönetmeye devam edebileceğini sanıyor beyefendi. Bu adamın Galatasaray'a attığı kazıklar sürekli gündem de tutulmalı, ve defolup gidene kadar da istifaya çağırılmalı. Malum gruba seslenmiyorum bile, herkes neyin ne olduğunu zaten çok iyi biliyor. Galatasaray taraftarı Fenerbahçe taraftarı gibi değildir, olamaz. O yüzden bu adam gidene kadar, her gün YÖNETİM İSTİFA fikrini en sert bir şekilde sahip olduğumuz her platform da dile getirmeliyiz. Galatasaray'ın haklarını savunmaktan aciz, parasını peşkeş çeken bu yönetim yarın en sansasyonel transferi de yapsa yine aynı beceriksizlikte kulübü yönetip, paraları duman etmeye devam edecektir.

DURSUN ÖZBEK YÖNETİMİ VE İCRAATLARI

1. Cüneyt Tanman fiyaskosu. Futbolu Cüneyt Tanman yönetecek dendikten sonra gönderilmesi, ardından Aziz Yıldırım'ı rol model alarak Florya'yı kardeşine teslim edip, kulübü babasının çiftliği gibi yönetmeye çalışması.
2. Galatasaray istediği oyuncuyu alır dedikten sonra, JPK, Bilal tarzı fiyasko isimlerden öteye geçememesi. JPK'ye 50 bin euro imza parasının verilmesi.
3. Kevin'i getirip, sözleşme yapıp, oyuncunun belgelerini TFF'ye verememesi ve Kevin'e para ödeyip oynatamamamız. Son günde Melo ve Telles'i satıp akıllı Hamza hocası ile takıma başka kimseyi almaması.
4. Basketbol şubesi için bugüne kadar ki en büyük sponsorluk anlaşması demesi ve daha sonra Tarık Çamdal'ın maaşı kadar bir fiyata sponsorluk anlaşması imzalaması.
5. Mali sorunumuz yok dedikten sonra 1+1'lik cezayı kendi ihmalleri ve beceriksizlikleri yüzünden almaları. Ünal Aysal kongre de açık açık bu sene Galatasaray gerekli evrakları zamanında doldurup başvuru yapsaydı UEFA'ya ceza almayacak ve gözetimde devam edecekti dedi! KİMSE DE İTİRAZ ETMEDİ. TERSİ BİR SÖYLEM DE OLMADI!!
6. Bileklik fiyaskosu. O bilekliklerin tanesinin kaç TL'ye mal olduğunu herkes biliyor.
7. Takımın başına Mustafa Denizli'yi getirmesi.
8. Ekrem Memnun'un gönderilmesi (Bu rezaletin affı yok.)
9. Oyuncuların maaşlarının hiç birinin zamanında ödenmemesi.
10. Donk'un bonservisine verilen 2.5 milyon euro.
11. Almanya'da vasat bir takımın vasat bir oyuncusu olan, sakatlık sorunları olan Tolga'ya 2 milyon euro verilmesi.
12. Eren Haliyok'a verilen 4 milyon euro bonservis.
13. Serdar Aziz denilen rüzgar esse devrilen arkadaşa verilen 4 milyon euro ve yanında hediye edilen Bilal, Sercan..
14. Galatasaray TV şifresiz olacak dendi.
15. 2015-2016 sezonu transferleri kampa yetişecek dendi, transferin son gününde transfer yapıldı.
16. Sneijder'i göndermek için uygulanan mobbing. (Sneijder'in kulübe olan sevgisini ve taraftarın ona sevgisini görünce geri vitesi takmak zorunda kaldılar.)

Daha milyonlarca vardır ama aklıma şimdilik gelen bunlar.. Ekleyen olursa listeyi güncellerim. Her yaptıkları yanlışı da buraya ek olarak yazacağım. Bu adamlar gitmeden bize rahat yok!

YÖNETİM İSTİFA!

Son düzenleme:
2 süper kupa tek maçlık ölçüt olamaz...keza Türkiye kupasında da finale kadar düzgün bir rakip gelmedi finalde de evinde kupa kaldırdığımın çocukları gelince işimizi gördük.. dursun denen şahsın lig veya avrupa gibi uzun vadeli kupalarda başarılı olması lazım ki bu pek de mümkün gözükmüyor.. basketboldaki başarımızı yürekli dev adamlarımız ve ergin reyizimize borçluyuz hiçbir şekilde etkisi olmamıştır dursunun

4. Basketbol şubesi için bugüne kadar ki en büyük sponsorluk anlaşması demesi ve daha sonra Tarık Çamdal'ın maaşı kadar bir fiyata sponsorluk anlaşması imzalaması.

Tarık'ın maaşı kadar değil.3 milyon euro.

5. Mali sorunumuz yok dedikten sonra 1+1'lik cezayı kendi ihmalleri ve beceriksizlikleri yüzünden almaları. Ünal Aysal kongre de açık açık bu sene Galatasaray gerekli evrakları zamanında doldurup başvuru yapsaydı UEFA'ya ceza almayacak ve gözetimde devam edecekti dedi! KİMSE DE İTİRAZ ETMEDİ. TERSİ BİR SÖYLEM DE OLMADI!!

Mali sorunumuz yok yalanını söylemesi kötü olsa da cezayı almamızda Dursun'un payı çok düşük.Cezanın sebebi Aysal'dır.Aysal da Dursun kadar olmasa da sık yalan söyleyen bir adamdır.

Ha ceza 2 yıla çıkarsa bunun tek sebebi Dursun olur.

Gerisine katılıyorum.

Kazanılan Kupa sayıları Türkiye'de niye başkan ve yönetimlere pay biçiliyor okadar bir türlü anlayamadım. Futbolu bomba zannedecek adamlar ülkemizde futbolda kazanılan başarıların baş mimarları yapılıyor. Bu zihniyet değişmeli ilk önce

2 Süper Kupa
1 Türkiye Kupası

Bu başarı değildir Galatasaray için başarısızlıktır.

Galatasaray'ın başarı kabul edeceği tek şey Şampiyonlar Ligi'ne katılıp en az 2. tura çıkmaktır her sene.

Lig şampiyonluğuna bile sevinmiyoruz artık o kadar sıkıldık.

Bugün 30 yaşında bir Galatasaray'lı 10 tane lig şampiyonluğu görmüş zaten, bugün 30 yaşında bir BJK'li 3 tane lig şampiyonluğu görmüş onlarda hep zorla birisi 100. yıl diye, diğeri FB ve GS yok diye, sonuncular zaten TFF başkanına borç ödemek için siyasi zeminle yapılan işler.

Sonuç olarak;

YÖNETİM İSTİFA!

DURSUN DEFOL GİTTTTTTTTTTTTTTT

Üst Alt