Dursun Özbek'ten Antonio Valencia Harekatı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Antonio Valencia Harekatı!

antonio-valencia.jpg

Galatasaray, Manchester United'dan gönderilmesi gündemde olan Antonio Valencia'nın menajeri ile temas kurdu. Yapılan ilk görüşme olumlu geçti.

Galatasaray, yeni sezonda süper bir kadro kurmak için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Mutlaka sağ kanat oyuncusun almak isteyen yönetim, Manchester United’ın yıldızı Antonio Valencia’yı gözüne kestirdi.

‘Kırmızı Şeytanlar’ın başına geçne Jose Mourinho’nun takımda yapacağı operasyon sonrasında Ekvadorlu oyuncunun üzeri çizilmesi bekleniyor. Dursun Özbek ise şimdiden bu transfer için çalışmalara başladı.

KİRALIK DA GELEBİLİR

Galatasaray’ın, Antonio Valencia’nın menajeriyle temasa geçip teklif yaptığı öğrenildi. Mourinho’nun kararını bekleyen 31 yaşındaki futbolcunun Galatasaray’da oynamaya sıcak baktığı belirtildi. Galatasaray yönetimi, 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunan Antonio Valencia’yı kiralama formülü üzerinde de duruyor. Başarılı sağ kanat oyuncusu bu sezon İngiltere Premier Lig’de 14 maç oynayıp 3 de asist yaptı.

AMK SPOR

Dursun Ozbek’ten Antonio Valencia Harekatı!

haber sallamasyon ama bu adam gelse nani gibi yatar mı yoksa arı gibi iş yapar mı?

son 2 senedir izlemedim. fiziksel olarak ne durumda bilmiyom..

Büyük başkan bombaları patlamaya başlamış yine, hem de daha Pazartesi olmadan.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Dursuuuuuuun ------ Atma ziya edasıyla söylenen bir Dursuuuun iş görürr bence... bu adam servis edip duruyo haberleri gazetecilerle kontak halinde ne kelimeler söylenir üstüne methiyeler dizilir ama yatacak yerin yok onu bilirim..

atletik yapı olarak fit oyuncular lazım. aldıgı paranın hakkını verecek, 90 dakika savaşacak topcular.

düz olsada bir elmander'i halen daha özlüyorum mesela.
Elmander ile Valencia'nin mevkiler farkli. Kanatta ihtiyac duyulan yetenek daha fazladir. Sevmedigim bi kanat oyuncusu kendisi, gereksiz bence. Sinan, Bruma, Podolski daha verimli olur diye dusunuyorum.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Üst Alt