Dursun Özbek'ten Başbakan Binali Yıldırım'a Ziyaret! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Başbakan Binali Yıldırım'a Ziyaret!

f048d437a7cf4c349b4ceb35065994d9.jpeg

Başbakan Binali Yıldırım, Galatasaray başkanı Dursun Özbek'i Ankara'da kabul etti.

Çankaya Köşkü'nde basına kapalı gerçekleşen buluşma yaklaşık 20 dakika sürdü. Başkan Özbek, Başbakan Binali Yıldırım'a üzerinde ismi yazan Erzincan'ın plaka kodunu simgeleyen 24 numaralı Galatasaray forması hediye etti.

6f6ccfc3994a459ea1d2bc5ede154dec.jpeg

Her ne kadar üzerinde Binali Yıldırım yazsa da içerisinde bir adet sarı kırmızı parçalı forma barındırmasa dünyanın en kötü fotoğrafı derdim.

Ülkenin 100de 90i bu başbakanı tanımıyordur belkide. Akp kurucularından birisiymiş meğerse. Rte nin başka bir kuklası yani

Ben daha Almanya'da bir kulüp baskaninin ülkenin basbakanina ziyarete gidip forma hediye ettigini ne gördüm ne de duydum.

Igrenc bir kare.

Herhalde yine tek bizim ülkemize has bir durum bu, Apo'nun tüm futbol takimini Saraya götürmesi gibi. Sorsan futbolda siyaset yok derler, he canim he.

Bu tarz iliskiler bizim Turkiye de iyidir iyi, yoksa her sey tersine isliyor. Biraz iliskileri sicak tutmak lazimki vergi borclari vs. konularinda kolaylik gosterirler.

Türkiye'nin en büyük kulübünün başkanı, yeni başbakana ziyarette bulunmuş.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt