Dursun Özbek'ten İstifa Sinyali! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten İstifa Sinyali!

CuoOoBZWEAATltx.jpg

kim olsa devam ettirmez ki.

gemi her yerden su alıyor ,eline fincan tutuşturup gemiyi kurtarmasını bekliyorlar.

buna onay vermiyorsanız o zaman çözüm için bir yol çizeceksiniz o da ona göre davranacak

yoksa ,kebap yiyelim ama ne etimiz ne de kömürümüz azalsın diye davranırsanız herkes bırakır gider, gelende olmaz bir daha, kulüpte satılır (futbol A.Ş)

bence Galatasaray ın geleceğini oylayacaklar,öyle basit bir genel kurul değil bu

Bu durum 2 yıldır bir adım öteye atamadığımızın göstergesi.

Yetki Aysal'a verilmedi, verdirilmedi ve 2 yıl sonra yine aynı noktaya geldik, durumun bu olduğunu gözden kaçırmamak lazım.

Kabul edilecektir edilmesine ama riva ile floryanin ayrilmasi daha iyi olurdu . Rivanin degerlendirilmesine kimse karsi cikmiyor , modeli tartisilsa da herkes artik dogru zaman oldugu konusunda hem fikir.

Fakat floryanin ise dahil edilerek bir oldu bitti yaratilmaya calistigi da gercek .

Aysala gelince , aysalin elinde arzu ettigi seyleri yapmak icin yetki zaten vardi , divan kurulunda acikladigi modele destek de geldi tenkit de oldu , birakip gitmesi o sebebe bagli degil , o gorunen sebepti sadece

Kabul edilecektir edilmesine ama riva ile floryanin ayrilmasi daha iyi olurdu . Rivanin degerlendirilmesine kimse karsi cikmiyor , modeli tartisilsa da herkes artik dogru zaman oldugu konusunda hem fikir.

Fakat floryanin ise dahil edilerek bir oldu bitti yaratilmaya calistigi da gercek .

Aysala gelince , aysalin elinde arzu ettigi seyleri yapmak icin yetki zaten vardi , divan kurulunda acikladigi modele destek de geldi tenkit de oldu , birakip gitmesi o sebebe bagli degil , o gorunen sebepti sadece
Arkasındaki desteği göremedi işte gizemli bir sebep mi var neyi ima ediyorsun Sinan

Asil sebebin ne oldugunu bilmiyorum ama ne olmadigini biliyorum , yetki metki isi degil onun gorevi birakmasi .. A.Ozturk un baskan adayligini cekmesinin kulak problemi olmadigi gibi

Polatin karsisina dikilen ne kadar buyuk bir cogunluk oldugunu ve rekor destekle baskan secildigini hatirlayin Aysalin. Bu tip bir kisinin her ay tekrarlanan bir divan toplantisinda , sundugu modelin bir kac maddesine herkese yapilan kadar elestiri geldi diye komple gorevi terk ettigini dusunmek saflik olur

Benim bildigim ne derseniz ,duydugum kadariyla Aysal kosullar ne olursa olsun sahsi sebeplerden oturu birakacakti . Bu sahsi sebeplerin kendine ozel mi , ailevi mi , siyasi otoriteyle iliskileri mi yonunden oldugunu bilmiyorum , GS divaniyla vs alakali olmadigini biliyorum

kim olsa devam ettirmez ki.

gemi her yerden su alıyor ,eline fincan tutuşturup gemiyi kurtarmasını bekliyorlar.

buna onay vermiyorsanız o zaman çözüm için bir yol çizeceksiniz o da ona göre davranacak

yoksa ,kebap yiyelim ama ne etimiz ne de kömürümüz azalsın diye davranırsanız herkes bırakır gider, gelende olmaz bir daha, kulüpte satılır (futbol A.Ş)

bence Galatasaray ın geleceğini oylayacaklar,öyle basit bir genel kurul değil bu

En son satılmaya kadar gidecek gibi duruyor iş.Aslında herkesin tepkisi florya ve rivanında içinde olup rakamın düşük olması.Biraz oldu bittiye getirmeye çalışıyorlar.Bu da hem taraftarı hem üyeleri rahatsız etti.Eğer rakamlar yükselir biçilen değer revize edilirse satılsın.Ali samiyen gibi 5 eden yeri satıp 1 eden yeri alırsak o zaman bizim zararımıza olur.Herkes bundan korkmakta

Asil sebebin ne oldugunu bilmiyorum ama ne olmadigini biliyorum , yetki metki isi degil onun gorevi birakmasi .. A.Ozturk un baskan adayligini cekmesinin kulak problemi olmadigi gibi

Polatin karsisina dikilen ne kadar buyuk bir cogunluk oldugunu ve rekor destekle baskan secildigini hatirlayin Aysalin. Bu tip bir kisinin her ay tekrarlanan bir divan toplantisinda , sundugu modelin bir kac maddesine herkese yapilan kadar elestiri geldi diye komple gorevi terk ettigini dusunmek saflik olur

Benim bildigim ne derseniz ,duydugum kadariyla Aysal kosullar ne olursa olsun sahsi sebeplerden oturu birakacakti . Bu sahsi sebeplerin kendine ozel mi , ailevi mi , siyasi otoriteyle iliskileri mi yonunden oldugunu bilmiyorum , GS divaniyla vs alakali olmadigini biliyorum

Bunu burada hep tartistik tahmin ediyorduk zaten dört bir yandan herkes saldirdi adama medya'da. Öyle bir algi olusturuldu ki sanki bu borclarin tek sorumlusu kendisiymis gibi.

Batiyorduk bitiyorduk ölüyorduk diye haberler cikariliyordu hep, ne olduysa bu haberler birden azaldi Aysal gittikten sonra. Ne olduysa her gün sayip söven Aziz birden sus pus oldu Aysal gidince. Kimse hatasiz oldugunu savunmuyor zaten adamin, ama böyle de olmali yani.

Aysal a bazi konularda haksizlik edildigi kesinlikle dogru . Amaci sporda basari olan bir yapiya sportif basariyi , dolu tribunleri ve avrupayi yeniden hatirlatti , bu bile basli basina bir sebeptir

Ama o da , nasil bugun terim ardayi dogru yonetemedi ise , o da terimi dogru yonetemedi . Ve terim sonrasi takim mancini ve prandelliyle adeta dip yapti , harcanan hic bir futbolcu yatiriminin donusu olmadi , luzumsuz transferler ile iyice butceyi bozdu ve gitti

Yani Aysal Terim evliligi varken dogru bir yemek cikiyordu , ama birbirlerine saygilari yoktu . Belki burada hatali terimdi , bilemem butun yasananlari , ama terim ve yonetici kadrosunun ayrilmasindan sonra futbolun kotulestigi gercek

Cunku terim , kendi aldigi kararlarin dogrulugu yanlisligindan bagimsiz olarak futbolcuya dayali duzeni getirtmiyordu takima , onun ardindan yabancilarin , ts lilerin cetelestigi bir yer oldu cikti takim

Ünal Aysal da yetki alamadi diye birakti, adama kacip gitti dediler.

Eger bu da birakirsa bizde kacip gitti deriz. Borclari arttirip kacip giden baskan olarak inadina yazip cizerim.

Kabul edersek ucuza satmış olacağız ve 5 seneye yine borca batacagiz bu kafa ile. Ve o zaman satacak bir yerimiz de olmayacak.

Satmazsak devlet bizi her alanda zorlayacak. Hakemler dograyacak. Vergi de stadyum haklarında fitil fitil odetecek.

İkisi de birbirinden kötü cidden.

Üst Alt